Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leszokom a dohányzásról...

Ha leszokom a dohányzásról tényleg hízni fogok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és cigizek már 2 éve .. nagyon vékony vagyok .. anyukám nem engedi hogy cigizzek mert azt mondja mégjobban lefogyok meg nem is tok hizni! Valaki azt mondta hogy ha "leszoksz a cigiről akkor sokat fogsz hízni " igaz ez ?
2010. jún. 26. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazabol nem azert hizol mert nem cigizel hanem,mert a cigi helyett inkabb nassolsz vagy eszel es az meg altalaban hizlal:-)azert javaslom tedd le a cigit es szedjel inkabb vitamint;-)
2010. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valamennyit felszedsz majd, de nem leszel rögtön 100 kiló
2010. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy hízni fogsz, de egyáltalán nem biztos. Rengeteg dolgon múlik.

A dohányzásról amúgy ne azért szokj le, mert sovány vagy. Pláne nem azért mert anyukád tiltja. Egyszerűen ha belegondolsz, hogy ez az egy életed van, kár lenne ilyen úton tönkretenned, de rám sem kell hallgatnod. A te életed, te dolgod mit kezdesz vele.

2010. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,cigi hellyett nassolsz :D
2010. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
.. és inkább tönkreteszed a tüdőd meg a vérkeringésedet, csak nehogy 30 dekával többet nyomj?
2010. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem nem sok köze van a hizásnak meg a ciginek egymáshoz... egyszerűen ne cigizz mert nem egészséges... meg mert undoritó...
2010. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:30 nem értem ezt a választ ..

és nem azért akarok leszokni mert épp anyum tiltja de ez is benne van .. és igen a hízás miatt akarok az igazat megvallva! ennyi ............

2010. jún. 26. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a cigaretta maga befolyásolja a súlyodat, hanem a tudat, hogy befolyásolja.
2010. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!