Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ugy rendben van hogy csak...

Az ugy rendben van hogy csak az ilyen koncerteken, nagy bulikon szívok cigit akkor se egy dobozzal?

Figyelt kérdés
gondolom páran (akik nem cigiznek) azt irják h ne cigizzek de ott olyan jó a hangulat hogy szinte muszáj.
2008. dec. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem muszáj. Mikor bulizni jártam körülöttem mindenki cigizett. De nekem nem kellett.
2008. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor olyan jó lenne meg akkor ugyis iszok egy csomó sört is:)
2008. dec. 10. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!! Én nem dohányzom,régebben igen,sosem voltam függő vagy ilyesmi persze!! Évek teltek el úgy h rá sem gyújtottam...de néha bulikban azóta szoktam de akkor a hangulat teszi nálam is,s kb 1 szálat szívok el havonta!Attól még nem egészséges...és ha meg tudod állni ne csináld!! Mert nem muszáj,csak a saját döntésed akarod vagy sem!!
2008. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat ha neked rendben van, akkor szerintem itt az osszes olvasonak rendben van. Csak tudod, igy fogsz majd raszokni. De, te tudod.
2008. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alkalmi dohányosok tüdejében is okoz roncsolást a füst, úgyhogy mindig a lehető legkevesebbet szívj, ha már nem bírod megállni, hogy ne élj vele.
2008. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mértéktartás itt is is fontos..ha jól esik,nem rétem miért kell akkora üyget csinálni h egy buliban rágyujtasz egyzser kétszer,nekem sokkal jobban esett mikor még nem voltam rászokva,figyelj erre azért.
2008. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs rendben. A saját és mások egésszégének rongálására miért adna igazolást egy koncert?
2008. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Srapnel ***** válasza:
Ugyanmár, nézzük csak, kinek van autója? Mert én meg a gázt és a szmogot szívom.
2009. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!