Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi segítségével le lehet...

E-cigi segítségével le lehet szokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer nekem pont azzal sikerült.
2021. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszod.
2021. okt. 24. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen!
2021. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is dohányzom, szerintem ez akarat kérdése, ha le akarsz szokni, akkor e-cigi nélkül is megy.
2021. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

A nikotinos e-cigire váltás nem leszokás. En egyik napról a másikra váltottam es nem okozott semmi panaszt mivel ugyanúgy vittem be a nikotint sőt még nagyobb mennyiségben is merthogy azt folyton és mindenhol szívtam.

Ha nikotin mentes e cigit tervezel használni akkor azt felejstd is el, az nem segít az elvonási tüneteken a hatása egyenlő a nullával.

Ami ez e cigiről való leszokást illeti az ugyan olyab nehéz mint a sima cigiről való leszokás, ugyan olyanok az elvonási tünetek a nikotin az nikotin mindegy milyen formában viszed be. Én a leszokásomnál a nikotinos rágóra is rákattantam.

2021. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az e-ciginél nekem az volt a módszerem, hogy egyre kevesebbet szívtam belőle 1-1 alkalommal, illetve hogy egyre gyengébb liquideket/patronokat használtam. Így nagyon fokozatos volt a napi nikotinbevitel csökkentése, amit nem éreztem meg annyira. Hónapokig tartott a folyamat.
2021. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én sok embert ismerek akik átszoktak hogy majd abba hagyják ,de csak egymás mellett szívták minda kettőt és nem sikerült nekik leszokni.
2021. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es szerintem ez teljesen egyénfüggő. Vannak, akik egyszerűen csak letették a cigit egyik pillanatról a másikra. Nekem az a módszer nem jött be, mert pár napig bírtam ki az elvonási tüneteket, aztán inkább rágyújtottam.
2021. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem leszokás lesz csak átszokás. Leszokáshoz egy dolog kell:akaraterő
2021. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es: az is kulcsfontosságú, hogy önmaga dönt úgy, hogy leszokik, vagy külső nyomásra próbálja meg, holott nem is akarja igazán.
2021. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!