Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudom letüdőzni?...

Miért nem tudom letüdőzni? Hogyan tudnám megtanulni letüdőzni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Beleszívsz a cigibe, és amikor a szádban van a füst, veszel egy levegőt a szádon keresztül, majd fújd ki, ennyi.
2021. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11


Ezt csináltam. Még külön kiűrítettem a tüdőmet majd befogtam az orrom és egy jó nagy levegőt vettem, ha oldalról néznél látnád a hasam és mellkason kidudorodik.


De így sem éreztem semmit, utána még a leheletemen is éreztem a cannabist, de semmilyen hatása nem volt. Lehet immunis vagyok rá? (Mert ez már nem először fordul elő)

2021. okt. 31. 22:06
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 az orrod nem kell befogni, szóval lehet, hogy jobban bírod a füvet.
2021. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13


Akkor egyem meg? Ha már ezek szerint immunis vagyok a beszívásra

2021. nov. 1. 06:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja. Egy edényben kell vizet forralni. Abba beleteszel pl egy kissebb bádog poharat, és abba meg egy fél kocka vajat. A vajba beleteszed a porrá őrölt zöldséget, és kevergeted a forró vajban 10 percig. A vaj ugye nem tud oda égni, mert alatta forr a víz. Amikor letelik a 10 perc, felöntöd tejjel, és megiszod.

Az adagolással azonban nem árt vigyázni :D

Így 1 vagy 2 óra is lehet mire megjön, és utána 4 óráig totálba adja...

2021. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15


Vajjal ettem már hasíst. De a vajat felcserélhetem más zsírral/olajjal is?

2021. nov. 1. 14:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem vajon kívül eddig mással nem sikerült. Volt hogy tejben forraltam (mint a teát) aztán megittam, de az sem vált be...
2021. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!