Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nincs kedvem ki menni cigizni...

Nincs kedvem ki menni cigizni állandóan Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

17/L

2,5 éve cigizek 1 nap kb 20 szal cigit elszivok

De viszont meg a szuleimmel lakok es nekik nagyon nem tetszik hogy cigizek.. sot..

Ok sose cigiztek ezert is erzik rajtam nagyon

Es valamiert nem merek előttük cigizni .. nem gyujtanek ra elottuk soha

De viszont en ki jarok cigizni a teraszra viszont utalom hogy allandoan jarkalnom kell ki be.. foleg hogy jon ez a hideg

Valahogy meg lehetne oldani hogy bent is tudjak cigizni ugy hogy ok ne erezzek annyira?



2021. nov. 4. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Hagyomanyos cigivel? Biztos, hogy nem.

Marad az iqos vagy az ecigi, ha bent akarod szivni, bar kisse durva, hogy 17 evesen mar napi 1 doboz elmegy.

Es ezt megis ki fizeti?

2021. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát én másféle cigit szoktam szívni, de hasonló a helyzet. Nekem az vált be hogy egy hosszú (kb másfél méteres) 6 centis műanyag csőbe tettem ventilátorokat. Olyat mint ami a számítógép házában is van. Ezeknek a drótjait meghosszabbítottam, és bekötöttem egy tápegységbe, így egy gombbal be tudom kapcsolni. (Az ablakban alapból ugye az volt a baj hogy vissza jött a füst.) Így viszont az van hogy kinyitom résnyire az ablakot, és kinyomom a csövet. Benne ugye szívja kifelé a levegőt. Én bent a cigit úgy tartom hogy az pont a cső előtt ég. És a füstöt is belefújom a csőbe. Ami így kiszívja, és kiengedi a szabadba.
2021. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es, biztos vagyok benne, hogy felesleges a probalkozas, foleg, ha fuvesre gondolsz. Annak a szagat messzirol erezni, nyilvan altalaban az nem erzi, aki tolja.


Ugyanez igazabol a simaval, aki nem dohanyzik, annak nagyon erezheto a szag. Nincs gyerekem, de a ferjem dohanyzik neha-neha, nyakon is csapnam, ha bent probalna ragyujtani, akarmilyen modszerrel. Draga dolog am a festes es az uj butorok es meg akkor sem biztos, hogy ne lehetne erezni bent a szagot, mert mindenbe beleivodik.

2021. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Pedig így nem szoktam lebukni. Igaz én egyedül vagyok egy tetőtéri szobában. Régebben a padlásra jártam, de ott mindig lebuktam. A végén meg lezárták az ajtót. Ezzel az újabb módszerrel meg még nem buktam le soha. Igaz én direkt kevés dohányt teszek bele, hogy csökkentsem a füst mennyiségét.
2021. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-es

Akar durva akar nem ez az en dolgom senki mase hogy cigizek e vagy nem.

Es magamnak veszem a dohányt es a huvelyt is

Mivel gyakszizok havi 90k-100k altalaban es hiddel el tudom magam tartani cigivel , mar ha ennyire aggódsz ertem:)

2021. nov. 4. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A te dolgod hogyan mergezed meg magad, de jo lenne nem tonkretenni a hazat is a sajat hulyeseged miatt. Tessek felemelni a popodat es kimenni cigizni.
2021. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Szégyeld magad.
2021. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Gyújts ritkábban és kevesebbet.
2021. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lakásban dohányzol, az összes veled élő ember életét is kockára teszed, mivel passzív dohányosokká válnak, és miattad szívnak - szó szerint és átvitt értelemben is.

Szerintem ne legyél ennyire önző és lusta...

2021. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém erős dohányos volt. Ha hozzánk jött vendégségbe, mindig kizavartam az udvarra cigizni. Megszokta, hogy nálunk nem lehet. Eleinte 1 doboz volt az adagja naponta, de szép lassan 2 lett belőle. Már nem él. Egy délelőtt hirtelen fulladni kezdett, kórházba vitték, oxigénre tették, de nem tudták megmenteni, még aznap este megfulladt. Olyan lerakódást, érszűkületet okozott a cigi, hogy nem kapott elég oxigént az agya és a szíve. A halála előtti évben már a lába annyira fájt, hogy nehezére esett a menés.

Apám is erős dohányos volt, 2 doboz naponta. Ez miatt gyerekként passzív dohányosok voltunk. Sokszor szidtuk mindannyian, de hiába, nem tudott leszokni rőla. 56 évesen halt meg, májrákban.

Én soha nem dohányoztam. Olyan jó az orrom, hogy egy hét múlva is megérzem, ha egy helyiségben akár csak egy szál cigit is elszívnak, hiába a szellőztetés. Nagyon tud idegesíteni a szaga.

Élvezd nyugodtan a cigit, főleg ha korán akarsz meghalni. De legalább ne légy bunkó, és menj ki az udvarra!

2021. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!