Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy csaj, aki állandóan...

Van egy csaj, aki állandóan behúzza cigimet. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

szünetbe kimegyünk cigizni az udvarra és van egy csaj akinek szinte sosincs cigije(mondjuk ha van neki se hozza le) szóval lényeg hg állandóan ha rágyujtok ő oda jön és tartja kezét hogy adjak neki.:S olyan idegesítő.jó nem vagy én olyan mert ha sok lenne akk adnék neki.:S de már annyi jelzést adtam hg nekem is csak ennyi vagy annyi van és be kell osztanom meg minden.:S utálom az ilyen embereket.:S de azért nem akarok roszzba lenni vele mert jófej meg minden de akkor is.:S szerintetek mit csináljak hogy megértse???

bocsi hg kisregényt irtam de tényleg jo lenne már valamit kitalálni ez ellen:S


és normális válaszokat kérek!=]


23/L


2009. nov. 14. 14:45
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
jah és azt elfelejtettem oda irni hogy mivel nem vagyok bunko ezért adok neki belölle..:S
2009. nov. 14. 14:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál Téged.. Te egy kedves, aranyos lány vagy csak sajnos nagyon is kihasználható, amit ez a lány észrevett és számít rá, hogy mindig adni fogsz neki. A hátad mögött meg lehet jól szórakozik azon, hogy mennyire kihasználható vagy.

Ne adj neki. Mond meg, hogy jó fejnek tartod, de sajna nem tudsz neki adni. Nem kell más indok és nehogy Rajtad kérje már számon. Vegyen magának, ha cigizni akar!


Ne hagyd már Magad. 23 éves vagy, ne legyél senki csicskája.

2009. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem hagyom magam, szoktam neki mondani... de most akk meg mondja hg sajnálok tőle 1-2 slukkot..:S
2009. nov. 14. 14:51
 4/21 A kérdező kommentje:
egyszer kétszer még elmegy...deháát..:S
2009. nov. 14. 14:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

14:50-es vagyok. Még valami: lehet, hogy Te nem vagy bunkó, de ő nem úgy viselkedik Veled szerinted? Miért nézed el neki? Te odamennél minden nap kérni valakitől cigit úgy, hogy Te egyszer sem adsz? Gondolom nem.

Nem bunkóság nem adni neki, iknább bocs, de hülyeség adni neki.

2009. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
akkor tet se cigizzél.............
2009. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

jojo igazad van!! de azért aki nem olyan rámenős mint én XD vagy nem tudom hogy mondjam azért azt nekem ciki mondani... pedig tudom hogy neki kéne ciki legyen és nem nekem.:S


nah majd hétfőn megoldom!! vagyis megmondom neki!

2009. nov. 14. 14:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a dolog. Mond meg neki, hogy te sem szarod a pénzt, és szeretet szolgálat sem vagy, hogy osztogass bármit is. 1-2x elmegy, de ennyi. Ha tényleg olyan jó fej mint amilyennek kinéz akkor megérti, ha meg nem akkor ne is állj vele, mert nem érdemes.
2009. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!=]


de azért valami jo dumát még irjatoook:P

2009. nov. 14. 15:50
 10/21 anonim válasza:
Mondd meg neki idefigyelj vegyé magadnak cigit vazzeggggg:D:D
2009. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!