Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Mióta pajzsmiri...

Mit csináljak? Mióta pajzsmirigy alulműködésem van állandóan rossz hangulatom van, szomorú vagyok, nem érzem, hogy értelme lenne az életemnek.

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig próbálok jó kedvet csinálni magamnak,futok, sütök, tevékenykedek, de már nagyon nehéz, hogy küzdenem kell azért, hogy normális hangulatba kerüljek. Belefáradtam.
2021. jún. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Gyógyszert szedsz rá? Megfelelően van beállítva? Jársz rendszeresen orvoshoz kontrollra?
2021. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy összefügg a PM alulműködéssel? A lányomnak az van és sose depis. Sőt...Bezzeg én tudom miről beszélsz, már nagyon fáraszt a küzdés, hogy ne süllyedjek nagyon mélyre.
2021. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: igen szedek rá syntroxint és rendszeresen járok kontrollra


2: tökéletesen leírtad mit érzek nap mint nap! Küzdeni kell minden nap!

2021. jún. 13. 20:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy igen, rendesen van beállítva.


Illetve az is kimaradt 2es kérdésre válaszolva, hogy nem biztos, viszont én azóta tapasztalom magamon, csak folyamatosan rosszabb, pont azért mert már fáradt vagyok a küzdésbe.

2021. jún. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!