Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az iQos tényleg kevésbé káros...

Az iQos tényleg kevésbé káros mint a cigaretta?

Figyelt kérdés
Persze értem én, hogy hevít, nincs égéstermék, de mégis néha szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Valaki aki kicsit tájékozottabb nálam az adott témában, fel tudna világosítani hogy mitől kevésbé káros?

2021. nov. 27. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Mert azt mondták, de normális ember ilyet se szív.
2021. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez 20-30 év múlva derül ki. Azt viszont már most is lehet tudni, hogy a legjobb, ha semmit nem szív az ember.
2021. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nos én régóta dohányzom, pár hónapja Iqosozom, de ha engem kérdezel szerintem ugyanolyan káros.


Ugyanúgy a Philip Morris találmánya az Iqos is, nyilván mindent mondanak csak fogyjon a termékük. Nekik az is haszon, ha valaki nem leszokik, csak átszokik erre, hiszen így nincs bevételkiesés.


Én már nem eszem meg ezeket a "kevésbé káros, mert ez sincs meg az sincs" dumákat. Marketing. Nekik te csak bankó vagy a szemükben. Abszolút nem érdekli őket a te egészséged, hogy káros-e vagy sem.

2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális ember cigizik
2022. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!