Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos cigiről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, első sorban tapasztalatokat szeretnék kérni. Eggyáltalán nem kivánod a rendes cigit? Mennyibe kerül egy ilyen illetve hol lehet megvenni? Utántöltöt milyen gyakran kell bele venni és mennyibe kerül? előre is köszönöm a válaszokat
2010. szept. 5. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Rokkonnak e-smoker van.

www.e-smoker.hu

Nagyon bevált neki, már egyáltalán nem cigizik. Karácsony óta használja.

2010. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Be van tiltva...
2010. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bevan tiltva....LOL látom te is csak egy ilyen szűk látókörü mégia gyökérvagy...:D


elektromos cigi: van akinek bejön van akinek nem... pl nekem és a családomnak nemjött be... nekem kapart tőle a torkom... és nem is nagyon nyújtja azt az érzést h cigizel... viszont ismerősöm ettől szokott le...

letudnám írni h melyik patron mennyibe kerül... és stb de itt MINDENT megtalálsz amit tudni akarsz: www.ecigi.hu


nekem az a véleményem, hogy felesleges... ismeretségemben 30-40emberből 2nek sikerült leszoknia a dohányzásról az eciginek köszönhetően... viszont hogy ha nemsikerül akkor csak kidobsz x-tizen ezret...:/ sok sikert!

2010. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szűk látókörű gyökér vagyok, mert én csak puha-barna-szofit vagyok hajlandó szívni. XD Amúgy nem véletlenül van betiltva, károsabb, mint a sima cigi, akkor már miért ne szívjunk inkább rendes, cigi-cigit? Én is próbáltam az e-cigit, de inkább veszek 5 doboz puha szofit a szerkentyű árából. :9
2010. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én Pesten vettem 3500Ft-ért nemrég és tényleg nagyon hasznos és egyáltalán nincs betiltva.Ha kell elérhetőség valakinek akkor szívesen megírom.
2011. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszti086 válasza:
Csatlakozom az előttem szolokhoz!Valakinek bejön valakinek nem.Nálunk nekem bejött a párom szerint szart se ér!:)Én nem a leszokás miatt akartam hanem hogy ne kerüljön rengetek kátrány stb. a szervezetembe.Azóta is ezt használom.
2011. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Majonézeskukorica válasza:
Én most szivom fél éve, nekem eddig pozitivak a tapasztalataim. Teljesen elhagytam az analógot, pedig elötte napi 1 doboz cigit elszivtam.10 ezerért vettem, de legalább nem horpad be a fejem, hogyha szivom :) Ha valakinek kell, irjon
2011. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!