Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki rendszeresen dohányzik,...

Aki rendszeresen dohányzik, mi alapján gyújt rá? - Mert eltelt pl. 3 óra, HIÁNYZIK, és jól esne a cigi. Vagy CSAK MEGSZOKÁSBÓL alkalom adtán, pl. munkahelyen az óránkénti szünetekben, vagy mert más is akkor gyújt rá? (Utóbbi esetben jól esik a cigi?)

Figyelt kérdés

Csak néha szoktam cigizni, ha olyan napom van, akkor is csak 3-4 óránként gyújtok rá, mert akkor "jól esik".

Most viszont olyan a társaság, hogy kb. óránként: "Menjünk cigizni." ekkor viszont mivel nem telik el annyi idő, valahogy nem olyan érzés (gyakorlatilag semmilyen), így nem is esik jól.


Másnál ez hogy van? Mi alapján gyújtotok rá?


2021. dec. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, úgy működik.
2021. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ellazít, felszabadít, fájdalmat csillapít. Elmélyülni segít és ha úgy van magasra repít.
2021. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy függőség, tehát az ember érzi a késztetést amit muszáj kielégíteni.

Ha te nem dohányzol ennyit és nem esik jól, akkor ne gyújts rá csak azért mert a többiek is rágyújtanak. Attól még mehetsz velük "bandázni" a cigizőbe, de feleslegesen ne mérgezd magad ha nem kívánod.

2021. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ahogy leírtad, úgy működik." - Mármint hogy, mert 2 lehetőséget írtam :)

1. Hiányzik, és azért gyújtasz rá?

2. Nem hiányzik, de van időd/alkalmad cigizni?

2021. dec. 27. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, normál esetben hiányzik és rágyújtasz de ha a társaság úgy hozza, akkor még ha nem is hiányzik de rágyújtasz.

Tudod te!


(30 év után hagytam abba mert úgy döntöttem)

2021. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!