Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan érjem el, hogy le...

Hogyan érjem el, hogy le akarjak szokni?

Figyelt kérdés

A párom egy éve le tette a cigit, és nem igazán zavarta, hogy én továbbra is dohányzom. Most úgy határoztam leszokok, viszont 30 óra után cigi nélkül arra kellett rájöjjek, hogy nem motivál semmi. Nem érdekel milyen jótékony hatással van a szervezetemre ha abba hagyom, az sem érdekel mennyi pénzem nem megy el rá, mert akkor elmegy valami másra, nem érdekel, hogy nem leszek büdös és az sem érdekel, hogy az elvonási tünetek 2 hét múlva nagyjából elmúlnak. Nem akarok leszokni, de ha már elkezdtem, biztosan kinevetne a párom, hogy "tudtam, hogy úgyse szoksz le" viszont csak azért nem fogok leszokni, hogy ő ne mutogathasson rám ujjal. Azt is tudom, hogy az elvonási tünetek irányítanak most engem, de a francba is uuuuuugy elszívnék már egy cigit!

L/24



2022. febr. 12. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azért ne szívd, hogy ne tudjon rajtad nevetni a párod ;)
2022. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ezért nem fogom magam idegesíteni, ahogy fent is írtam...
2022. febr. 12. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hónapig ne szívd. Akkor érezni fogod hogy cigi nélkül mennyire más sokminden. Utána ha úgy gondolod majd újra ragyujthatsz.
2022. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és mindenki, aki hasonló cipőben van, ajánlok nektek egy könyvet:


[link]


ALLEN CARR - Végre nem dohányzom!


Nyugi ez nem olyan könyv, ahol azon van a hangsúly, hogy mennyire megbetegedhetsz tőle, meg semmiféle rémképet nem vetitt eléd, sokkal hatásosabb érvekkel éri el, hogy leszokj. Nagyon olvasmányosan van megírva még én is, aki nem igazán vagyok oda az olvasásért is alig tudtam lerakni. Egy próbát szerintem mindenképp megér.


Sok sikert mindenkinek! :)

2022. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!