Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem akarják a haverjaim,...

Miért nem akarják a haverjaim, hogy leszokjak a cigiről?

Figyelt kérdés

Ők szoktattak rá, és mindig ők kínálgattak, de most már nem akarok többé cigizni!

Megmondtam nekik, hogy többé nem cigizek, és kész. És azt mondják, hogy majd 1 hét múlva majd én fogok tőlük cigit kérni, mert majd kívánni fogom!

De én elhatároztam, és nem fogok megint cigizni!

De akkor miért mondják, hogy "ahhh, úgyis 1 hét múlva majd cigizni fogsz... :D" nekik nem mindegy? Ők cigizhetnek attól még, hogy én nem cigizek.



2013. júl. 6. 13:59
 1/7 gömbicica ***** válasza:
63%

légyszi,légyszi,légyszi!!!

Tartsd magad a saját verziódhoz.

Nem ciki a füst mentes ember. SŐT!!!

Kell Neked büdösnek lenni, meg erre költeni a pénzedet?


Csak gratulálni tudok elhatározásodhoz.

Még akkor se gyujts rá, ha azt mondják esetleg, hogy akkor ne tartozol hozzájuk.


Nem fogsz veszteni semmit. Barátot fogsz másikat találni.

2013. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a cigi ciki! ne cigizz,ne foglalkozz azzal h más mit mond, nem jóindulatú emberek a haverjaid, ebből az jön le, inkább örülnének h van eszed vagy veled tartanának! kitartás!!
2013. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem a cigizés a ciki. Ne gyújts rá, sokkal egészségesebb lesz az életed. A cigire is csak azért szoknak rá mert attól azt hiszik, hogy nagyfiúk, és nagylányok lesznek. Butaság. És akkor vagy igazán erős, ha a saját verziód szerint nem gyújtasz rá.
2013. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért,mert a te sikeredben ők a saját kudarcukat látják.

Abban igazuk van, hogy hetekig kívánni fogod, időnként jönnek ilyen sóvárgós fél órák.Ezeket kell kibírni, nekem nagyon nehéz volt az első 3 hét.

Gondolom ők is próbálták már letenni és elbuktak.

Neked sok sikert és kitartást kívánok :)

2013. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen a dohányos mentalitás, én a saját szüleimtől is azt kaptam meg minden nap, amikor leszoktam, hogy "na, vajon meddig tart", meg "nemrég még itt pöfékeltél, nehogy azt hidd hogy ilyen könnyű letenni"... szép ugye? :D a haverok is gondolom irigyek amiért neked van ilyen elhatározásod, és vissza akarnak rántani, hogy ne legyél ezzel több tőlük
2013. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nem fogod őket megkínálni:D

Mióta dohányzol? Hogy szoktattak rá? Hány éves vagy?

2013. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert mélyen belül irigyelnek. Minden dohányos tisztában van vele, hogy káros.
2013. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!