Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elhatároztam, hofgy leszokok...

Elhatároztam, hofgy leszokok a cigiről, de a barátaim folyton kínálgatnak direkt! Miért nem akarják, hogy leszokjak?

Figyelt kérdés

Nem, nem én adok nekik cigit, hanem egyszerűen folyton előttem rágyújtanak, még mondják is, hogy "jajj de jó, nem tudom miért szoksz le! Pedig olyan jóóó!" Direkt cukkolnak, kínálgatnak: "na egy szálat, naaa te is szeretsz cigizni tudom én!"


Miért nem akarják, hogy leszokjak? Azt hittem az ember barátai jót akarnak az embernek, és a sok cigizés nem jó, még a kevés cigizés se, de akkor is, le akarok szokni, le is fogok! de miért cukkolnak?



2013. okt. 26. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az bántja őket, hogy ők akaratgyengék és nem tudnak leszokni, zavarná őket ha neked sikerülne. Ezek nem igazi barátok. Gratulálok, hogy te eljutottál ide, és belátod, mennyire értelmetlen és buta dolog a dohányzás.

Én kerülném őket nagy ívben a helyedben.

2013. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Leszokni nem egészséges.
2013. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az oka, amit az első írt.

Egyszerűen nem akarják, hogy jobb legyél náluk.

Esetleg félnek, hogy ha már nem fogsz dohányozni, akkor eltávolodtok egymástól, mert nem fogsz mindig kijárni velük a dohányzóba..

2013. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zavarja őket hogy neked sikerült és nekik nem. Te vagy a bizonyítéka az ő gyengeségüknek, ezt azzal akarják kompenzálni hogy visszaszoktatnak, így nem tűnnek akaratgyengének melletted.

Tudom miről beszélsz, amikor leszoktam engem is állandóan kínálgattak.

2013. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert irigyek. Amikor én leszoktam, a legjobb barátnőmön kívül más bagóstól soha egy jó szót nem kaptam. Nekem is volt, aki az orrom alá dugta, de főleg azt lehetett érezni, hogy alig várják, mikor gyújtok rá. Azok biztattak, meg örültek főleg a sikeremnek, akik nem dohányoztak. Egyszerűen arról van szó valóban, hogy ezzel rávilágítasz az ő gyengeségükre és cigivel szembeni tehetetlenségükre. Szerintem válts baráti kört...
2013. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálták mikor leszoktam. Ne add fel, ne foglalkozz velük, valóban csak irigyek, mert ők nem tudják letenni, te viszont erős vagy és igen. Hajrá!
2013. okt. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őket nem nevezném barátoknak. Azt akarják,hogy ne lógj ki a sorból,hogy közéjük tartozz! De ha jól haszálod ezt akkor ebből erőt meríthetsz a leszokáshoz,és ha sikerül nem hogy nem fogod irigyelni őket,hanem azt se fogod érteni,hogy miért is szívják egyáltalán,akkor majd csak mosolyogsz amikor az orrod alá dugják ;)
2013. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!