Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok körében van bármi...

Dohányosok körében van bármi jelentőssége az alábbi cselekedeteknek?

Figyelt kérdés

Én ezekkel nem vagyok annyira tisztában...

Szóval annak, hogy meg gyújtod valakinek a cigijét.

Vagy hogy meg fordítod az egyik száll cigijét a cigis dobozában, azoknak van bármi jelentőségük?


2022. febr. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Az első az a dominancia jele, azt csak az alfa dohányos teheti meg, a második, meg felkérés szexre jele bulikban
2022. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt udvariasságnak hívják. A máshogy berakott egy db szál cigi anno azt jelentette h azt szívtad el utoljára mert szerencséd lesz
2022. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A párom egy elég jó haveromnak meg fordította a cigijét, majd azt mondta neki, hogy szerencsét hoz...

De akkor most nem tudom, hogy az első válaszra adjak, vagy a másodikra 😅

A cigijét nem engedi, hogy meg gyújtsák neki, csak nekem.

2022. febr. 14. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Másodikra adj, gondolkodj józan paraszti ésszel. Halottal már olyanról, hogy"alfa dohányos"?😂
2022. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy a felkérés szexre az az ha rá fújja az adott személyre a füstött 😂 alfa dohányos 😂
2022. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
2 es válasza korrekt, még azzal egészíteném ki hogy a doboz felbontásánál kell megfordítani egy szálat, és visszatenni, és ugye azt elszívni utolsónak. Ha megkínálsz valakit cigivel, és kiveszi a szerencseszálat akkor jön neked egy doboz cigivel. Igaz, senki nem tartja be, de azért van egy ilyen is
2022. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!