Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tudom magam "gyógyítani" a...

Ki tudom magam "gyógyítani" a kényszer gondolatokból és cselekedetekből?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz és pszichiáterhez felváltva de semmit nem segít és egyre rosszabbul vagyok.
2020. febr. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg tudatosítani magadban hogy ezek nem valódiak és azért jönnek elő hogy le tudjad küzdeni őket és ez által legyél erősebb személyiség.
2020. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem, amit mondasz.

Az utóbbi 2-3 hónapban hihetetlen mértékben visszaestem OCD szempontjából. Nekem a pszichológusom azt mondta, hogy a kényszert gyógyszer nélkül nagyon nehéz kordában tartani. Ami elszomorít, mert én pont most hagytam el egy másik antidepresszánsomat, és az volt a célom, hogy ne kelljen azt szednem.

De nagy valószínűséggel most egy másik fog következni, az Anafranil.

Én is mindenféle technikát bevetek, amit tanultan, teljesen tudatos vagyok, az egész mechanikát átlátom, mégsem tudok tenni sokat a szenvedés, szorongás ellen.

2020. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!