Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki leszokott pl.több év...

Aki leszokott pl.több év után, hiánYzik még a cigi és rágyújtana?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

8 éve hagytam abba a dohányzást, egyik napról a másikra.

Előtte 10 évig szívtam, napi 1-1.5 dobozzal, erősebbet.

Pár havonta beugrik, hogy de jó lenne most egy cigi. De ez pár másodperc és el is felejtem.

2022. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Én három éve szoktam le. 2 hete újra szívom, nagyon megkívántam valamiért újra. De nem bánom, mindig is szerettem cigizni.
2022. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki úgy áll hozzá, hogy lemond valamiről, ha nem dohányzik, annak persze, hogy hiányozni fog, de aki a sárga fogakra, büdös leheletre, egészségtelenségre asszociál, ha meglát egy dohányost, az nem fogja sohasem kívánni, igazából erre az ember típusra lehet azt mondani, hogy leszokott.
2022. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 10 éve hagytam abba a dohányzást egyik percről a másikra egy téves diagnózis hatására ami 6 hónap után derült ki.Nem zavar ha mellettem dohányoznak,nem is hiányzik.Viszont előfordul,hogy arról álmodom hogy elfogyott a cigim és még fel is ijedek álmomból.
2022. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,és előtte 15éves koromtól cigiztem.Most 69 vagyok.4/4-es vagyok
2022. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Attila1976 ***** válasza:
Erős dohányos voltam de csak 5évig. Napi 2 doboz simán elment. Abbahagytam 1 hónapig bírtam, sörözőben megkínáltak visszaszoktam. Aztán csak sikerült leszoknom többedik próbálkozásra. Csak ajánlani tudom, semmi értelme cigizni. Ki tudja mit kevernek már bele, szerintem falavél is megy bele. Sokkal büdösebb mint régen volt. Nem beszélve az áráról. A sörröl nem vagyok hajlandó lemondani.
2022. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 johny85 ***** válasza:
10évig cigiztem leszokta.Most már iritál az is aki cigizik.drága rákeltő ,meg tőtsél már egy cigit fel is bassza az agyamat
2022. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sosetom ***** válasza:
Több mint 10 évig cigiztem. 2 nap/doboz átlag. Nekem nem hiányzik és teljesen letettem. Néha eszembe jut rágyujtani, de tovább is száll a gondolat. Az ismerőseim többsége nem tudott leszokni, jobb esetben csak visszavettek a mennyiségből.
2022. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!