Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert lettem rosszul az elf...

Miert lettem rosszul az elf bártól?

Figyelt kérdés

2 hónap kihagyás után,üjra vettem elf bart és az első szívás után baromi rosszul lettem tőle(5 százalékos,szőlős)borzalmasan hányingerem lett,szédültem,és elkezdtek zsibbadni a végtagjaim.Nagyon megijedtem,de lepihentem,ittam vizet és jobb lett.

Amikor 2 hónappal ezelőtt elkezdtem szívni nem voltak ilyen mellékhatásai teljesen jól voltam utánna.

Kialakulhattak hosszabb kihagyás után ilyen mellékhatások?

(Egyszerre sose szívtam többet 4-5 slukknál)

16l



2022. ápr. 20. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.

A legjobb lenne ha letennéd, sokan már kevéstől rosszul lettek(pl kórházba került a bátyám is de az nem elf bár volt...).

Te érdekedben ajánlom.

De a te döntésed,én már akármelyik e-cigi,cigi füstjétől szarul vagyok.

17F

2022. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert brutál erős az a szar, rendes tekert cigitől nem szédülök be annyira mint amikor először szívtam pár slukkot abból. És gyerekeknél ez a menő, olyan függőséget csinál mint ami a rendes ciginek sincsen.
2022. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Elf bár, multkor láttam ott Legolast hat mit ne mondjak én is megszédültem kicsit a meglepettségtől.
2022. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon eros, mert fckn' 20-as,mire szamitottal? Biztos megutott a nikotin, en is ha nagyon sokat szivok belole kicsit lightheaded leszek, de johir ha eleget szivsz akkor mar nem lesznek ilyen problemaid es ingyen unlockolsz egy tudorakot is
2022. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5% baromi erős, én viszonylag sokat dohanyozom de a 2% még nekem is elég.
2022. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobjátok ki a kukába az elektromosat a normál cigit is. menjetek hegyekbe erdőkbe kirándulni de kutyával. Én is ezt csinálom. Pedig közel tíz évig cigarettáztam. Napi egy dobozt. 1hónapig szar lesz de utána megszokjátok.ennyi.
2022. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5%rohadt erős

Én piros marbit szívtam/szívok és a 2% os bőven fasza,és érzem is. 5% olyan lehet mintha elszívnal jó gyorsan egy piros marbit úgy h letépted a füstszűrőt róla minimum.

2022. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!