Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most tényleg ezért képes...

Most tényleg ezért képes lenne velem szakítani? Ez normális?

Figyelt kérdés

Alapvetően koca dohányos vagyok, ami annyit tesz, hogy csak akkor gyújtok rá ha iszom, illetve néha egy - egy szálat elszívok ha jól esik.

Sosem tudnék rászokni, van e cigim és azt nagyon szeretem!

A párom annó erős dohányos volt, kb 5-6 éve tette le a cigit, és azóta sem gyújtott rá.

Tisztában van vele, hogy koca dohányos vagyok, már így ismert meg, és eddig nem is volt vele semmi baja.

Viszont a mai napon mikor elszivtam egy szál cigit megkérdezte, hogy rá fogok e szokni.

Én ezen berágtam, és mondtam, hogy nem, de ha mégis akkor zavarná e, szakítana e?!

Erre azt a választ kaptam, hogy nem tudja mivel még nem volt olyan nője, aki dohányzott volna....


2022. ápr. 26. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
2022. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, az a gond, hogy KIVÉTEL NÉLKÜL az összes dohányos úgy kezdte, hogy ,,áá én úgysem szokok rá".

Ez nem igy működik, ahogy te leírod, a biokémia törvényeit ugyanúgy rád is vonatkoznak, mint mindenki másra.

MINDENKI, ismétlem, MINDENKI(!!!) azzal a mentalitással kezdett el dohányozni, amiben te most vagy.

A kérdésedre pedig igen a válasz és igen, ez teljesen normális, ha valaki azért akar szakitani, mert nem tetszik neki, hogy dohányzol. Nem mindenkinek szimpatikus ám az ha valaki cigitől ,,illatozik"

Bocs az arrogáns stílusért, viszont a téma megkívánja.

2022. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernél zéró tolerancia van a dohányzást illetően. Nem írtad, mióta vagytok együtt, de ha már akkor ismertétek egymást, amikor ő szívta, akkor érdekes, hogy pont most kezdte el zavarni.
2022. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
És igen elolvastam hogy te most ,,kocadohányos" vagy, viszont ez teljesen lényegtelen, hiszen máris próbálod mentegetni a dohányzást, ami bizony a függőség első jele.
2022. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kb 21-22 éves korom óta vagyok koca dohányos, és még mindig NEM szoktam rá!

Egy doboz cigi nekem általában hosszú hónapokig kitart!

8 hónapja vagyunk együtt, akkor már nem cigizett mikor összejöttünk!

2022. ápr. 26. 21:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Most vagyok 32: éves - ez kimaradt!
2022. ápr. 26. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ember aki annyira nem bírja, hogy szakítana emiatt. Szerintem mondjuk azok össze se jönnének egy kocadohányossal sem. Ne szokj rá, mint ahogy ígérted, és akkor biztos nem hagy el.
2022. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

5

Kérdező, te most konkrétan szembeállítottad a cigarettát és a párodat ,,de te nem vagy függő"

Nem a mennyiségtől leszel függő.

Ha annyira nem jelent neked semmit a dohányzás, akkor akár azt a havi 1 dobozt is elhagyhatod, nincs egyetlen racionális érved sem az mellet, hogy dohányozz, akkor sem, ha ezt ritkán teszed.

Egyébként, ha a párod letette a cigit, valószínűleg sokat szenvedett, mire sikert ért el, akkor ő pontosan tudja, mivel jár a dohányzás, neked akar jót, ha arra ,,kényszerit", hogy ne ess bele ebbe csapdába.

Ez a ,,kocadohányos" baromság, amit itt összehordasz, pedig csak egyszerű önámítás, minket becsaphatsz, de az már gáz, ha magadnak is hazudsz.

2022. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan, kiemelheted ezt a kérdést még 1000x is, más válasz nem létezik a kérdésedre, csak az, amit leirtunk.
2022. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Van itt egy részlet, ami felett eddig mindenki elsiklott. Ha jól értem, e-cigizni rendszeresen szoktál. Hadd kérdezzem meg, az nikotinos vagy nikotin mentes?
2022. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!