Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lenne egy pár kérdésem az...

Lenne egy pár kérdésem az Elf-bar RF350-nel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a készülék, nagyon jól működik.

Honnan tudom, hogy teljesen fel van töltve az akksija, milyen jelzést kell adnia?

Hol van ebben a vatta? Hányszor lehet újratölteni? Különböző ízű liquiddel is újratölthető egy pod fej? Kb meddig bírja egy ilyen? Válaszokat előre is köszönöm


2022. máj. 3. 19:28
 1/4 anonim válasza:
Hello, sajnos az akksinak nincsen komolyabb visszajelzése, ha működik akkor szívás közben ég a led, ha lemerült akkor nem. Ha feltöltött teljesen akkor kialszik a led. A pod általában 3 hétig bírja, de ez függ attól, hogy mennyit szívod. Bármilyen liquiddel elmegy egyébként. A vatta a porlasztóban van.
2022. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De én az úgy értettem, hogy egy pod fejet lehet több ízű liquiddel is feltölteni? Tehát nem lesz nagy az ízeltérés?

Egyébként köszi a válaszodat:D

2022. máj. 3. 20:04
 3/4 anonim válasza:
Persze, annyi a lényeg hogy szívd ki teljesen a liquidet belőle, utánna töltsd fel az új liquiddel, az első pár slukkban mindkét ízt érezni fogod, de utána jó lesz:)
2022. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. máj. 3. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!