Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi vásárlásával kapcsolato...

E-cigi vásárlásával kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Hali.

Lenne pár kérdésem..

1. Hogyha veszek egy ilyen e-cigit, akkor e mellé már nem kell semmit venni,csak folyadékot ?

[link]

2. Egy hónapra hány ml liquidet ajánlotok? + mi az az érlelési idő?

Ja meg olvastam, hogy a "porlasztót" cserélni kell vagy micsoda.

Egy porlasztó meddig bírja körülbelül?



2018. jún. 25. 16:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg még annyi hogy 8-10 k-ból milyen e-cigit ajánlanátok?
2018. jún. 25. 16:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyadék, pori, ha komolyabb készülék, akkor pótalkatrészek (palást, tömítés) és akku+akkutöltő.

Hát, nekem napi 4-6 ml liquid szokott elfogyni, ez átlag öttel számolva havi 150 ml. Ha kész lötyit veszel, akkor csak bele kell tenni a cigibe. Érlelni akkor kell, ha te magad kevered, ez aromától függően 1-28 nap. Ekkor éri el a lötyi az adott ízt teljesen.

A porlasztó a szíve-lelke a ciginek, ez alakítja a liquidet át gőzzé. Kb 2 hetente kell cserélni, YouTube-on pl találsz tutorialt, hogy az adott modellnél hogy kell kivitelezni (AOI-nál kb 10 másodperc).

Amit linkeltél az kezdésnek jó, ez alapján már el tudod dönteni, tetszik-e. Viszont hamar ki lehet nőni. :)

2018. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ.

Annyi lenne még,hogy liquidet milyet ajánlanál? Ami előre ki van szerelve, és nem valami drága?

2018. jún. 25. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő az eredeti kérdésekre már válaszolt.

Ha kész liquidet szeretnél venni, akkor az drágább lesz, mintha te kevernéd. 10ml kész leves olyan 900 forint körül van webshop-okon, otthon pedig kb. 2000 forintból tudsz 100-120ml levest keverni.

Ízben nem tudok segíteni, mert mindenkinek más jön be. Van, aki a gyümölcsös ízeket kedveli, valaki az extrémebb ízeket (absinthe, édesgyökér, fehér rum stb stb). De amit liquidhall-on találsz kész levesek, azokból mindegyik nagyon jó márka, egyedül az ízt kell megtalálnod, amelyik neked bejön.

2018. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is :D.

Olyan e-liquidről nem tudsz aminek nem kell érlelési idő?

Mert olvastam,hogy napi 4-5ml elmegy néhány e-cigisnek,és gondoltam arra hogy én összekeverem de ott meg írja a 1-2 hetes érlelési időt.

2018. jún. 26. 10:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha kevered, akkor általában kell hagyni érlelési időt. Gyümölcsös ízeknél általában csak 2-3 napot mondanak, viszont én új ízeknél sosem bírom ki az érlelési időt és 2-3 órával keverés után már szívom. Dohányos ízeknél szokták mondani az 1-2 hetet.

Ha egyszerre bekeversz pl. 30ml liquidet, akkor az 1-2 hétig elég lesz ezzel az eszközzel, mert ez szinte semmi liquidet sem eszik. Nekem is van egy a fiók mélyén, anno még ilyennel kezdtem.

2018. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
S keverés után 2-3 óra múlva szívod,akkor más íze van mintha 2-3 nap után szívnád?
2018. jún. 26. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Kissé gyengébb íze van. Ha csak pár órát hagyod állni, akkor érdemes 20-30 percenként felrázni, hogy rendesen elvegyüljön az aroma.
2018. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Egy kerdesem lenne. Hogy a rágógumis liquidnek milyen íze van? Szóval ilyen epres rágó íze vagy elhasznált rágó íze vagy olyan mint amilyen íze van az édes rágógumi fagyinak?
2018. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sima rágógumi ízű liquidnek a gyermek Orbitra hasonlít az íze (a rózsaszín csomagolású). Persze vannak különböző ízesítésű rágós liquidek (pl. nekem most van egy BM aromám, aminek szőlős rágó íze van).
2018. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!