Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drip-tip-el kapcsolatos kérdések?

Kránitz Ádám kérdése:

Drip-tip-el kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Üdv, olyan kérdéseim lennének, hogy nekem van egy Eleaf iJust S e-cigim aminek szabályosan eltört a drip-tip-je.

De úgy, hogy amelyik részén a tömítő gyűrűk vannak és amelyiket bekapom pontosan síkban eltört, mintha nyíl egyenesen átvágtam volna.

Egy kép a könnyebb szemléltetés érdekében.

[link]


Kérdésem az, hogy mitől lehetséges ennyire szabályos törés?

Továbbá még felmerült bennem az is, hogy amikor letört akkor előtte kb 20 perccel cseréltem az alsó tömítő gyűrűt mert elszakadt.

Ekkor arra gondoltam, hogy túl nagy gyűrűt tettem rá (bár akkor hogy tudtam volna a helyére tenni), de itthon alapos tolómérős vizsgálat során rájöttem, hogy mm pontosan ugyanakkora méretű gyűrűt tettem rá, mégis úgy szorult mintha ragasztóval lett volna bekenve.

Vagy lehetséges az is, hogy a sok felmelegedés és lehűlés miatt ennyire elgyengült az anyag pont azon a részen?


Minden esetre már érkezik az új Melo 3-as drip-tip, szóval ajánlatokat nem kérek.


A válaszaitokat előre is köszönöm.



2018. júl. 15. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!