Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a jó ecigi?

Milyen a jó ecigi?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó ecigiket? Tudom most felkapott lett az elf bar és hasonló eldobható podok,de szerintem felesleges kidobott pénz hogy aztán elszivod és eldobod majd vedd újra,így érdekelne nekem meg nem volt soha ecigim. Hogy is van az pontosan,porlasztót mikor kell bele venni,azt tudom hogy aromát is kell bele tenni, meg illetve tölteni is kell. Akinek van ecigije eltudná magyarázni pontosabban?
2022. máj. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kezdésnek teljesen jó.

Oktató videó:

[link]


Ha van valami specifikusabb kérdésed, írj privit! :)

2022. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a videóst ismerem,mindig nézem videóit
2022. máj. 11. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Tudok! Le kell tenni végleg a cigit, az a legbiztosabb. Meglátod mennyivel jobb érzés levegőt venni "tiszta" tüdővel!. Egy-két év persze kell hozzá!
2022. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most smok v9-em van,nagyon elégedett vagyok vele.A lényeg,hogy sokáig bírja az aksija és ne csöpögjön belőle a folyadék,legyen jó sok “füstje”
2022. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!