Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi vagy Glo? Ezen dilemmázom.

Cigi vagy Glo? Ezen dilemmázom.

Figyelt kérdés

Már régóta cigizek, leszeretném rakni, nem megy. Hallottam a Gloról vettem is egyet.

A dilemmám az, hogy kb egy doboz cigit elszívok egy nap, és már kialakult, hogy köhögök tőle, feljön a trutyi. Gyenge cigit szívok, kb 0,2 a nikotintartalma.

Szóval vettem egy Glot, és hozzá való cigit, de azok mind 0,6- osok, szóval jóval erősebb. Viszont elvileg, ha ezt használom, abbamarad a köhögés, és nem köhögök fel trutyit.


Kapar is, úgy köhögök töle, mintha életemben először gyújtanék rá. Azt írták többen, hogy hamar hozzá szoksz, és akkor már nem lesz ilyen hatása.


Ha a Glot használom, akkor hozzászoktatom magam sokkal erősebb cigihez, ha maradok a simánál, köhögök mint a fene. Úgy érzem csöbörből vödörbe.

Tapasztalatok, vélemények?

Valaki a gloról könnyebben le tudott jönni mint a sima cigiről?



2022. máj. 14. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A glo az egy olcsó szar. Vegyél egy Iqost ha semmiképp se akarsz rendes cigit szívni, ezekhez van nikotinmentes hevítőrúd. Az érzés meglesz, hogy szívsz valamit csak nikotin nem lesz benne. Vagy vannak nikotinsósak, azok is gyengék.
2022. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Iqosról rengeteg embertől olvastam, hogy éjszakánként okoz nehézlégzést, erős szívdobogást, ezért nem szimpi.
2022. máj. 14. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem ettől van :D
2022. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendes cigit szoktam szívni. Volt iqos-om. Pár napja vettem glo-t. Sokkal jobb az iqos-nál, ég és föld. Most a cigi nem is kell (iqos mellett majd' megőrültem érte).


Ha viszont köhögsz akármelyiktől, akkor legjobb lenne teljesen elhagyni.

2022. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A glo is csak pár hónapig lesz jó. Utána úgy fogja marni a tüdődet...
2022. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# tapasztalat? :O Írnál róla bővebben?
2022. máj. 15. 03:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, igen. Két készüléket is vettem tavaly nyáron, egyet magamnak, egyet páromnak. Fél évig használtuk kb, azóta olyan maró érzést ad, hogy borzasztó. Hiába van kitalarítva rendesen, szívhatatlan. Ég a torkom, a tüdőm, szúr tőle a mellkasom. Pedig az elején nagyon jó volt, nagyon szerettem. Most az Iqossal nincs ilyen problémám.
2022. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

A cigiről a legkönnyebb leszokni. Nekem minden héten sikerül.😂 😂 😂 😂 😂

Viccet félretéve tényleg nem eget verő mutatvány. Májusban múlt 30 éve, hogy letettem a piával együtt, mert ezt is, azt is túlzásba vittem. Némi akaraterő kell, és kész.

2022. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!