Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi okozhat hízást?

A cigi okozhat hízást?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdtem el dohányozni, de nagyon keveset szoktam napi max 5 szál. Nem vagyok ráfüggve, inkább csak azért szívom el mert jól esik.

Nekem alapjáraton mindig nagyon jó alakom volt, meg voltam vele elégedve csinos voltam. Viszont azóta kezdtem el észrevenni hogy híztam, mióta cigizek. Nem tudom hogy lehet ez. Mert amúgy mindig azt mondják hogy a cigitől fogyni szoktak.

Akkor én miért hízhattam tőle szerintetek?

Tényleg megijesztett hogy híztam azóta és nem akarom így folytatni. Már egy hete nem is cigizek és nem hiányzik egyáltalán a szervezetemnek, elvagyok nélküle eszembe se jut a cigi. De akkor se értem miért híztam a dohányzás óta, engem egyáltalán nem fogyasztott.



2022. jún. 16. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel nulla kalória van benne, nem lehet tőle hízni.
2022. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan nincs semmi összefüggés a két dolog között. Az sem igaz, hogy a cigitől fogyni szoktak, hanem aki leszokik általában meghízik, mert pótcselekvésként többet kezd enni.

Azért hízol, mert több kcal-t fogyasztasz, mint amire szükséged van. A választ az étkezési szokásaidban keresd, vagy abban, hogy kevesebbet mozogsz, mint régen.

2022. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, (egy kicsikét) fel is gyorsítja az anyagcserét
2022. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy. Gyorsítja az anyagcserét, javítja az emésztést. Megnyugtat. Picit káros, de am nincs baj vele.
2022. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem pont, hogy fogyni lehet tőle. Mivel anyagcsere gyorsító és étvágycsökkentő a hatása.
2022. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2022. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!