Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ripedon gyógyszer hízást okozhat?

Ripedon gyógyszer hízást okozhat?

Figyelt kérdés
Régen 2mg Perdox gyógyszert szedtem, amitől javult az állapotom. De viszont tőle nagyon elhíztam. Később saját magamtól leszoktam tőle. De nem tudtam, akkor sem lefogyni. Sokáig tünet mentes voltam. Később vissza jöttek mentális problémáim. Kórházban kerültem, ott kaptam gyógyszert. Ott Perdox helyett, Ripedont kaptam. Végül elkezdtem rendesen fogyni. Sokat lefogytam. 1 évvel később mentális problémáim vissza jöttek. Ma elmentem az orvoshoz gyógyszert íratni. Ott vártam sokáig, mikor kerülök sorban. Rosszul lettem, egyből behívott az orvos. Elmondtam mi a bajom. Erre Ripedon adagot felemelte, meg mellé nyugtatót írt fel. Az lenne kérdésem Ripedonból 1mg-mal többet kell szedjek. Akkor az már okozhat hízás, úgy hogy közben sokat fogytam? Azért kérdezem, mert nem szeretnék újra kövér lenni. Annak is nagyon örülök, hogy sok fogyástól, végre kapok normális ruhákat. Előre köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 22. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A kalóriatöbblettől lehet hízni.
2019. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hízni semmi mástól nem lehet, csak ha több kalóriát (ételt) veszel magadhoz, mint napi szükséglet. Minden más idiótaság, pl, este eszek, alig eszek, én a levegőtől is hízok. Ezek csak önámítások, fedezik a zabálást.
2019. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele van írva a tájékoztatójában hogy hozast okoz.
2019. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, persze, Etiópiában is ezt osztogatják, mert akkor kaja már nem is kell.
2019. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!