Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a cigizésről?...

Hogy szokjak le a cigizésről? Mondjatok durvábbnál durvább dolgokat hogy elrettentsetek tőle! Hátha sikerül!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szívj el egymás után 1,5 doboz cigit.Egyből utálni fogod..csak nehogy mérgezést kapj.
2010. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha folytatod a dohányzást, akkor olyan kínok között fogsz meghalni, mint akit egyszerre kerékbetörtek, felnégyeltek, karóbahúztak és elevenen kettéfűrészeltek.

Persze ebből semmi sem igaz...

Ez egyébként fejben dől el: akarod= menni fog, nem akarod= nem fog menni.

Egyik ismerősőm is le tudott szokni, mert akarta. (Igaz, hogy 3 hónpig csak forgolódott esténként, meg porzott a tüdeje, de sikerült!!)

2010. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez ennél többről szól, mert függő vagy.

www.e-smoker.hu

családtagnak bejött

2010. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be hogy,teli tettem a cigis dobozt cukorral és ha dohányozni akartam elszopogattam egy cukrot.
2010. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
tuti a hízás akkor..
2010. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
keress egy szórakozóhelyen, vagy valahol egy wc-t.előtte vegyél egy doboz valamilyen piros lehetőleg legerősebb cigit.leülsz a wc-n és azt mondod magadban hogy elkell szívnom ezt a dobozzal.és egymás után gyújtos a cigiket.már szerintem a 4. is kín keserves lesz de szívd el az összeset.fájni fog a fejed, alig lesz abban a kis zárt térben oxigén, lehet hányni fogsz azért kell a wc. de hidd el nem fogod kívánni egy jó darabig a cigit.nekem egy fesztivál után jött az a hatás hogy nem birok többet cigizni és 2 hónapra le is raktam.
2010. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

itt egy rákos tüdő

[link]

hátha segít:)

2010. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 20 évi dohányzás után napi l doboz cigit szivtam.Elkapott egy lázas betegség/nem a cigitől/ és ez miatt nem szivtam egy pár napig. Akkor azt mondtam, hogyha egy pár napig nem szivom és kibirom akkor nem szivok többet. 21 éve nem volt a számban cigi. Tehát csak erős akarat kérdése az egész
2010. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha a 19.43-as válasza nem rettent el, akkor semmi nem fog

az lessz a "vég"......

2010. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Morfologus ***** válasza:

Amit 12:21 irt az nem rossz ötlet. Jön az ősz, jönnek a betegségek, véletlenül elkapsz egy légcsőgyulladást, 1 hétig biztos nem fogsz cigizni, mer nem tudod majd letüdőzni. Nekem egyszer igy sikerült 2 hétig nem cigiznem, de utána megint rágyújtottam, akkor még nem akartam leszokni. most megint lappang bennem valami, teszek egy próbát. Azt hiszem 4 év dohányzás bőven elég volt, tudva azt, hogy kb egy olcsóbb használtautó árát elszívtam, lehet segíteni fog a leszokásban :)

A lényeg hogy nem szabad feladni a próbálkozást a leszokásról, még ha 3. 4. alkalomra se sikerül, egyszer csak összejön. :)

2010. szept. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!