Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet leszokni a cigizésről?

Hogy lehet leszokni a cigizésről?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a Niquotin tapaszt, meg a egyre kevesebbet szívok módszert is, de egyik se jött össze. A leginkább a mozdulat hiányzik.


U.i.: 5 éve szoktam rá.


2011. júl. 24. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

egyik percről a másikra..Csak így lehet ..Nagy akaraterő kell hozzá..

Nekem sikerült

10 éve nem dohányzom

2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agyban dől el. Elhatározod, hogy mostantól nem gyújtasz rá és be is tartod. Én több, mint 12 éve hagytam abba egyik napról a másikra úgy, hogy nem vettem igénybe semmiféle "segédeszközt". Határozd el magad és, ha van kitartásod, meglátod sikerülni fog.
2011. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy akaraterő kell hozzá!! Ez biztos, ha nincs meg nem sikerülhet, meg a kitartás is fontos!

Sok szerencsét!

Én is leakartam szokni sikerült, de csak rövid ideig(fél év tartósan, párhónap meg-meg szakítva)..aztán rájöttem, ha gond van nm megy..akkor viszont nagynak kell lennie, h rágyújtsak..

2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok a leszokáshoz!
2011. júl. 25. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig én Niquitin C-vel tudtam abbahagyni. Nem igaz, hogy nem használ. Reggel felragasztod, és egész nap nem kell a cigi. Reggelig magadon hagyod, aztán reggel cseréled, de ezt minden nap meg kell csinálni, mert nem ér az egész semmit, ha napközben leszeded magadról. Én 35 évig dohányoztam, 4. éve sikerült abbahagynom,- nem leszoknom!,-de még mindig kínoz néha a nikotinéhség, persze már a világ minden kincséért sem gyújtanék rá többet. Érdekes módon a feleségem egyik napról a másikra abba tudta hagyni minden segédeszköz nélkül. A nőknek erősebb az akaraterejük? Lehet.
2011. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Leszokni bár nagyon nehéz, de sikerülhet. Más dolog, hogy kinek használ a tapasz, és kinek nem...Ismerek olyat, aki felragasztotta, de már nagyon rá szeretett volna gyújtani. Én nem próbáltam tapaszozni, nem hittem benne, végülis anélkül sikerült.

Engem a párom nagyon régóta győzködött,-aki abszolút nem dohányzik-, hogy jó volna ha letenném, nem szerette rajtam a füstszagot, és tudta milyen sokat költök cigire, ráadásul féltette is az egészségemet. Végülis sikerült rábeszélnie, hogy próbáljam meg, és én megpróbáltam. Átlagban napi 12-14 szál között mozgott, és nekem bejött az egyre kevesebbet szívok módszer, hozzá kell tenni, hogy egyre gyengébb cigarettákkal. Három naponta eggyel kevesebbet szívtam, Piros Multifilterről indultam, végülis napi egy szál SÁRGA volt, utána egysem. Persze utána nehéz volt egy pár napig, kívántam, de megparancsoltam magamnak, ha már idáig eljutottam nem csábulok el. Helyette leültem enni, vagy lementem edzeni, futni. Ennek már 8 hónapja, hogy letettem, és úgy gondolom, megérte. Több pénz marad mindig a zsebemben, hónap végére közel 12 ezerrel több pénzem van, nem köhögök, és a párom is nagyon de nagyon büszke rám, hát még én magamra:) Kívánok neked is sikeres leszokást:)

2011. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anna119 válasza:

Bnőm papája 30 éven keresztül napi 2 dobozzal szívott, és egyszer elege lett belőle, és lerakta. Azóta se gyújtott rá.


Én szerencsére csak kocadohányos vagyok, és megbetegedtem. Rosszul vagyok a szagától, és ha kínálnak, már nem fogadom el. Szerencsére csak nagyon ritkán kívánom meg, de akkor nincs a közelembe amit elszívhatnék.


Ha a mozdulat hiányzik, akkor próbáld meg szotyizásal, vagy valami hasonlóval oldani a feszültséget magaban.


Sak sikert

2011. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!