Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigizésről?

Hogyan szokjak le a cigizésről?

Figyelt kérdés
csak norális ötleteket kérek
2010. jún. 26. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz,anyukámnak bevált,vagy van rá különböző tapaszok,teák.
2010. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne vegyél több dobozt és tedd le. ha cigizni akarsz kapjál be mondjuk egy mentolos cukorkát:D:P

ha úgy érzed, önerőből nem tudsz, dokihoz menj!

2010. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan módszert, hogy répát kell rágni, ha cigizni akarsz, bár nem tudom mennyire válik be. Sok sikert!
2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Öm tapaszokat nem akarok venni és dokihoz se szeretnék menni. a répát annyira nem kedvelem de talán meg fogom szeretni. talán kiprobálom de várom az ötleteket
2010. jún. 26. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

én 10 év után fogtam és letettem. Eldöntöttem, ha egy mód van rá lehetőleg ne tüdőrákban patkoljak el.

Kitartás kérdése z egész, hogy tudsz-e nemet mondani.

Aki egy bagóról nem képes leszokni másban is igen gyenge akaratú.

2010. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak igaza van.
2010. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bocs, de nem kellett volna elkezdeni :) Ha meg annyira zavar, akkor kénytelen leszel valamit csinálni...
2010. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

*****


Én sem gondoltam hogy egy könyv elolvasása hatásos lehet a leszokásban,de igaz.Egy nap alatt olvastam el,annyira érdekesnek találtam,és már egy hete nem cigizek,nem hiányzik,nem kívánom,és végre több pénz marad a pénztárcámba.Csak ajánlani tudom,sok sikert!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem ellenezni szeretném, hogy leszokj, de a papám több mint 20 évig szívta és utána leszokott, és valószínűleg ezért alakult ki tüdőrákja!

Egyébként nagy akaraterő kell hozzá és a tapaszok tényleg jók, nem tudom miért ellenzed!

2010. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legjobb ha érzed,hogy jön az inger a cigizésre,hogy eszel egy almát...esetleg kettőt. ;)

nekem bevált. 1 hónapja nem cigizem. :)

2010. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!