Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohanyoskent kerdezem...

Nem dohanyoskent kerdezem hogy a dohanyosok hogy erzik magukat amikor lennek az utcara is midenhol eldobott csikket latni az utcan menve ?

Figyelt kérdés
Nem kotozkodeskent kerdezem hanem kivancsi vagyok hogy nekik mit jelent ez a latvany.

#Szemeteles
2022. jún. 27. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt, mint egy nem dohányosnak. Nem minden dohányos szemetel, és sok nem dohányos is szemetel. nem igazán értem a kérdést.
2022. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanazt, amikor belelépek egy kutyasz.rba. Kutyatulajdonos és dohányos is vagyok.


Nem a kutya tehet róla, hogy ottmarad a nagydolga és nem a cigaretta tehet arról, hogy eldobálják a csikkeket. Fiatalkoromban én is eldobáltam, ma már ha kell akár 20 percig viszem magammal, de kukába dobom el.

2022. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A nemdohányzó nem fog csikkeket szétdobálni, a kérdés pedig erről szól. Én dohányzom, de soha nem értettem az ilyet, főleg mikor pár méterrel a szemetes mellé van eldobva.

Bár én rontom a statisztikát, mert képes vagyok 5-10 percig is csikkel a kezemben sétálni ha nincs szemetes.

2022. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

En sose tartoztam a dohanyosok korebe es szamomra baromi boszanto hogy remelhetoleg a dohanyosoknak a kisebbsege udoritova teszi az utcat, falut, varost stb.


Borzaszto hogy az nemelyik emberbol mennyire hianyzik a koz iranti feleloseg tudat.

2022. jún. 27. 19:11
 5/21 anonim válasza:
Ha büntetve lennének érte ne félj taposnak kejesen a csikkeket el! Eskü némelyik élvezi is ezt csinálni...
2022. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Javitas:Ne félj NEM taposnák el...
2022. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahol egyszer hallottam, hogy szarkákat tanítanak be, ha hoz egy csikket, akkor egy automata ad neki egy kis kaját. Nem tudom mi van ezzel, de tényleg nagyon okos állatok, egymástól is eltanulják, jó lenne kifejleszteni egy ilyen rendszert.
2022. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2022. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Erdekes video koszi.

Aki irt privatban annak a valaszom hogy nem nem etetnem meg.

De normalis valaszt nem tudok erre talalni mi jogositja fel ezeket.

Valahol olvastam egy hozzaszolast ahol az ember ki volt akardva hogy a kozteruletes megbuntette mert a jardara dobta a cigijet mentve magat azzal mert nem volt a kozelben kuka...

Hihetetlen milyen igenytelen es lusta emberekkel vagyunk korbe veve.

Meg kell ragni nekik a kajat mielott a szajukba teszed....

2022. jún. 27. 21:01
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam nagyon sehogy, de tényleg elszomorító ha belegondolsz. Főleg amikor közel a kuka és mégis tele van minden csikkekkel.

De azt támogatom, hogy ez a kisebbség, minden dohányos akit ismerek magamat beleértve nem szemetel összevissza.


„Aki irt privatban annak a valaszom hogy nem nem etetnem meg." ez mégis mi? XD

2022. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!