Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tudnék vele kezdeni?

Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

18 éve dohányzom, abból mostmár 1,5 éve iqost szívok. A cigitől nagyon köhögtem reggelente meg volt hogy nap közben is, meg sokszor kifulladtam.

Amikor az iqost elkezdtem szívni, akkor kb. 2 hónapig jött fel csomó váladék, azóta megszűnt a cigis köhögésem, nem fulladok ki se lépcsőnél se hosszú sétánál. Viszont mostanában meg már egy fél éve állandóan köszörülöm a torkom mert olyan érzés mintha így kaparászna vagy nem is tudom. Semmi más bajom nincs meg nem fáj, nem vagyok rekedt semmi, csak ez a torokköszörülés. Leginkább reggel meg este.

Iqostól van valakinek ilyen problémája?



2022. júl. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyél láncdohányos.
2022. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek lett tőle fogínygyulladásay elképzelhető, hogy neked is hasonló okora vezethető vissza a problémád. Amúgy elég sok ismerősöm szívjay akinek nincs tőle baja, szóval ez nem mérvadó. Esetleg próbálj meg valami alternatívat pár napig, pl nikotinos rágó, hátha ki tudod zárni. Tudom, rohadt nehézy én is cigizek. :/
2022. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, folyton félrenyomom y-ra a ,-t.
2022. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú nagyon nehéz megállni. :( Az a baj mindig elhatározom hogy lerakom de basszus az akaraterőm rosszabb mint gondoltam. :(
2022. júl. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!