Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt halottam, hogy a fűre nem...

Azt halottam, hogy a fűre nem lehet rászokni. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem, rá lehet.
2010. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
rá lehet és ezután szokott következni a kemény drog,mivel a fű egy idő után nem elég:S
2010. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha valaki hülye és ebbe menekül a valóság elől, vagy emellett nincs élete, és van elég pénze, hogy minden nap 3-szor füvezzen, az lehet hogy rá fog szokni, de egyébként nem hinném. Amúgy meg az egy nagy hülyeség, hogy a fű után a kemény drog következik. Én soha nem nyúlnék semmi más droghoz, a fűtől viszont soha nem lett semmi bajom, manapság meg már nem élek azzal sem. De szép emlékeim vannak róla.
2010. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszer kipróbálod, nem lehet. De aki rendszeresen fogyasztja, igen is rászokhat, mivel a fű drognak számít. Mint ahogy a kávéra, cigire és alkoholra is ugyanúgy rá lehet szokni.
2010. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
fizikai függőséget nem okoz, lelit viszont igen. de mondju ksokkal nehezebb kialakulnia szerintem mint pl a ciginek meg a piának, mert hát többe is kerül, meg ritka az olyan ember aki napi 3 spanglit elszív
2010. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
42%
Én is azt hittem hogy nem , de lásd élő példa igen rá lehet szokni.......... Aki ezt mondta neked fogadok hogy maga is függő ! Ugyanis azok szokták mondani .... ;)
2010. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
49%

És még annyit hogy utána a kemény drogok jönnek .... vannak akiknél igen , de fűből sem mindig ugyan az a cuccot kell szívni , és nem sz@rt kell venni !

És akkor nem lesz "uncsi" egy idő után , és nem fogsz kokainhoz nyúlni....

2010. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy fizikailag is okozhat függőséget, ez tény. Ez egy drog, a drog pedig függőséget okoz, ha akarod, ha nem.
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Aaaajj, de utálom ezt a dumát, hogy "utána a keménydrogok jönnek az esetek 89-stb.%-ában"...
2010. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Intervention c. sorozatot nézted a Zone Reality-n?

Nem?

Akkor elárulom, hogy rálehet szokni.

Amikor anyádtól fogod elvenni a pénzt a napi gyönyörért, vagy amikor a lakásból fognak eltünedezni a háztartási eszközök, mert neked éppen betépős estéd lesz :D

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!