Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ezt megcsináljam?...

Szerintetek ezt megcsináljam? Rászokni és leszokni.

Figyelt kérdés
soha nem értettem meg azt h hogy lehet valaki a cigi rabja...nem bírja nélküle így erősen gondolkozom azon h rászokok és megtudom h milyen érzés. valahogy nem fér a fejembe h hogy kell ahhoz nagy erőfeszítés h ne b@sszam ki valami olyanra a pénzem ami károsít, büdös és csak füstölög...nem tudom elképzelni magát a függés érzését.
2011. jún. 17. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem hagyjad. tudom hogy egyszer élünk de akkor is. Tényleg nagyon nehéz leszokni és ha nem sikerül nem éri meg.

És ahhoz hogy te ezt igazán megtapasztald évekig kell szívni. nem lehet pikk pakk rászokni.

2011. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

amúgy képzelj el egy csillapíthatatlan szomjúságot, egy nagyon erős náthát és depressziót.

na kb ilyen érzés. és ez még a leggyengébb fokozat.

2011. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor szokj rá és megtudod miért olyan k**va nehéz
2011. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na figyi ez szenvedélybetegség, kvázi függőség, ezért nehéz leszokni. Ez nem logikus gondolkodás alapján döntöd el hanem, a függőséged alapján. A cigit akkor is megvenné a cigis ha 6szor ennyibe kerülne, a büdösség pedig egy idő után nem érzed. Ha sikerül is leszokni, egy életen át kívánod ha meglátsz egy dohányosd, de muszáj kibirni.

Nehéz leszokni.

De csináld csak meg! Amíg teljessen rákattansz az kb 2 év, de ha tutira mész 2,5 évig cigizz, és utána meglátjuk megérted e a szitut.

Mert tényleg nagyon nehéz egy függőségtől megszabadulni, de próbáld ki

2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hehe, én sem bírtam elképzelni, hogy hogy lehet rászokni, ma meg már füstölök, mint a gyárkémény :) MINDENKI rá tud szokni a cigire!


Ha mindenképp ki akarod próbálni, egy szép nyári estén feküdj ki pucéran a teraszra és addig maradj ott mozdulatlanul, amíg legalább 200 szúnyog meg nem csíp. Másnap próbáld meg nem megvakarni magad. Kb. ilyen érzés.

2011. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
be akarod magadnak bizonyítani, hogy kemény vagy, de rá fogsz b*szni, öcsém! nem éri meg. nagyon nem, hidd el, te is igen könnyedén rá tudsz szokni, nem vagy kivételes teremtmény.
2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én se értettem hogy lehet rászokni...aztán én is rászoktam. leszokni pedig egy kínszenvedés volt.
2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Gyújts csak rá nyugodtan!Eleinte gyengét szívj aztán egyre erősebbet.2év múlva már el se fogod tudni nélküle képzelni a napokat!!!De lehet az a két év se kell elég hozzá fél év.
2011. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van előttem szólók :d Pontosan ezért akarom 7 év cigizés után leszokni, 1x leszoktam 2 hónapra.. meg is bántam hogy már rágyujtottam utánna.. BAROMI NEHÉZ LESZOKNI!!! Úgyhogy senki ne próbálja ki milyen is az a függőség.. ez egy baromság.. Addig örüljön aki nem cigizik még nem gyujt rá.. mert ha egyszer rászokik,nincs az a tabletta v rágó,vagy cukorka ami leszoktat,csak az akaraterő.. De az nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gondoltam már rá én is. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy milyen érzés ennyire függeni.
2011. jún. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!