Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigifüst belemegy a...

Ha a cigifüst belemegy a szemembe az ártalmas?

Figyelt kérdés
elkezd könnyezni tőle a szemem. de csak az amelyikben nincs kontaktlencse. A másikban van..arra nézve is káros ha a füst belemegy? (mármint a kontaktlencsébe). előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 15. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én még olyat se hallottam, hogy csak az egyik szemben van kontaktlencse. Nem károsabb, mintha a másikba megy, de nem is jó. Kidörzsölheted a lencsét miatta.
2011. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jót biztos nme tesz a kontaklencsenélküli szemnek se. dehát elág sok embernek belemegy, nem hiszem, hogy akkora károsodást okoz. gondolom a cigifüst szárítja a szemet, és ezért szúrhat a kontaklencse vagy ilyesmi, ami tényleg nem tesz jót a szemednek.
2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a füstöt, azt javaslom!
2011. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
szemrákot okoz
2011. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ártalmas,még akár szemüveges is lehetsz tőle!
2011. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nyomorék, most mondtam, hogy kontaktlencsém van...omfg
2011. jún. 18. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

akk olyan lesz a másik szemed is!

és nem vagyok nyomorék te húgyagyú!

2011. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt írtad, hogy szemüveges lehetek de gyökér, vérnyomorék...12 év, 3 általános, meg 2 fog megvan nálad látom...
2011. jún. 20. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Jól megnevettetsz! :)

Még egy ennyire buta és primitív embert,mint Te tuti,hogy nem látott a világ!

Amúgy köszi,hogy felvidítottál,eddig nem volt túl jó kedvem,de most ezzel az értelmes hozzászólásoddal felvidítottál! :)

Amúgy ha valaki azt hiszi magáról,hogy buta,az csak nézze meg ezt a "hozzászólást",és azonnal rá fog jönni,hogy vannak nála sokkal,de sokkal butább,és primitív emberek is!

Még egyszer köszi,hogy megnevettettél! :)

2011. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
51%
nem ártalmas csak könnyezel ..
2011. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!