Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vannak úgy oda sokan az...

Miért vannak úgy oda sokan az ELF BAR ért, miért keresik ha tiltott?

Figyelt kérdés
Mit tud ez a vacak, hogy keresik lépten nyomon a neten, mindenhol annak ellenére hogy tilos forgalmazni, hasznalni?

2022. szept. 15. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Pont azért,meg olcsóbb, mint a cigi, ízesített, nem leszel büdös, nem hamuzik, nem kell meggyújtani, beltérben is lehet használni.
2022. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sok a divatmajom.
2022. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert ha nem szivod akkor nem vagy menő
2022. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert ha valami színes, illatos és olcsó, akkor arról hajlamosak vagyunk elhinni hogy nem káros.
2022. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Mert az emberek idióták.

Ott van az e-cigi, ami legális, ott van az iQuos, ami legális, de neeem, nekik ez a kétes eredetű és tartalmú xar kell...

2022. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Parszor szivtam anno, igazabol ami nekem kulonlegesebb volt benne, hogy egyszeruen semmilyen masik e-cigihez nem hasonlithato. Boven nem vagyok mar tini kategoria, igy nem azert probaltam ki, mert “meno” meg mert a barataimnak is ilyen van, nyugi. A kornyezetemben peldaul senki nem is ismerte.


Paromnak van hagyomanyos, folyadekos e-cigije, tokmindegy, hogy o keveri-e be a cuccot hozza vagy keszen veszi, kapar, mar, kohogok tole, nem birom szivni.

Az elfbarnal ilyen nem volt, nem kohogtet es kellemes izre is. Mas, mint a sima cigi es termeszetesen teljesen mas, mint az iqos peldaul.

De mar teljesen leszoktam mindenfele cigirol, igy mar nem szivok ilyeneket tobbet :D

2022. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%

Olcsó, letisztult dizájnnal és jó ízekkel. Az íze azért olyan jó, mert teletolják aromával, viszont emiatt gyorsabban kormolódik és jóval azelőtt kikapcsol, mintha lejárna benne az akku, hogy ne vesszen az ízéből.


A fő ok az elfbar elterjedésére az volt, hogy könnyen lehetett bizonyítani, hogy nem kínai koppintás (amik veszélyesek, mert káros anyagokkal felüthetik pl. diacetil v. e vitamin acetát). Lassan de biztosan sokan rászoktak az elf ízére/nikotinra.


A tiltás csak annyit ért el, hogy a már nikotinra szokott fiatalok más termékeket használnak, pl snüssz v. podos/modos ec v. normális cigi.


17 vagyok és kb. egy éve ec-zem. Orális fixáció miatt használom, általában 0-0.5% nikotinnal. Pod-os sub-ohm ec-vel kezdtem és még mostis ugyanazt használom. A nyáron vettem egy haverommal bulira közösbe egy elfet pont mielőtt betiltották volna, és eléggé jó, viszont nekem jobban tetszik a normális eszközöm.


Mások, akik az évfolyamon elfeztek, mostmár csak snüsszt tömnek, vagy elfbar szerű újratölthetős mtl ec-t használnak. Az egyik csávó konkrétan elfbar által gyártott liquidet használ annyira rávan szokva.


Biztos vagyok benne, hogy az elkövetkezendő években megfog jelenni valamilyen eldobhatós ec a dohikba.

2022. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó, most lehetne itt kötözködni, hogy nem kéne szívni 17 évesen meg ilyenek, de esküszöm te vagy a legtájékozottabb ember ecigi témában amblokk ezen az oldalon akit valaha is láttam... Elképesztő miket írnak itt néhányan
2022. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan amikor nem volt még betiltva akkor 3-5000ft volt az 1500 slukkos. Ebből ha vesz az ember 3-4et mert “rászokott” akkor ezt költhette volna egy kis podra (6-12000ft) meg ebbe ízesített nikotinsót. Az kb olyan ízeket tud produkálni mint az elfbar, vagy még brutálabb. Igaz ez is 10ml 1500 ft de még mindig nem szennyez annyit (eldobhato muanyag, akksi, porlaszto koruli vatta muanyagja)
2022. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, meg ilyen eldobható xart gyártani, mikor már így is hatalmas probléma a szemét.
2022. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!