Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok sokat cigiznek nem...

Fiatalok sokat cigiznek nem féltik az egészségüket?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan tízen éveseket akik már évek óta cigiznek, van aki napi 1 dobozt is elszív. Az ilyen nem félti az egészségét, meg nem gondol arra ha így folytatja akkor mi lesz vele 40-50 évesen?
2022. szept. 16. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon halhatatlannak hiszi magát az ember, pont nem érdekli, mi lesz évtizedek múlva.
2022. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyan tízen éveseket akik már évek óta cigiznek, van aki napi 1 dobozt is elszív"

Gondolom ott mind a két szülő erős dohányos lehet, de ilyenkor a szülővel kéne nagyon elbeszélgetni.


A gyerekek csak a szülői mintát követik, plusz akikkel nem foglalkoznak, őket viszi magával a tömeg.


A fiatalok azt se tudják, hogy mi az, hogy egészség, a cigit menőnek találják, egyesek, a tömeghez való tartozást.

2022. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám erős dohányos volt, amíg élt. Napi 2 doboz cigi-t el szívott, édesapám! Ennek ellenére én mind össze egész életemben 3 szál cigi-t szívtam el. Igen, 3 szál cigi után nem kértem többet a cigiből! És most 45 éves vagyok.
2022. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga dönti el hogy rászokik e vagy sem. Maximum akkor nem ha kényszerítik de ilyen meg hol lenne? Külső hatásokra és baráwokra sem lehet fogni, mert ha valaki nem akarja, az nem fog. Kész. Aki meg hajlamos engedni a nyomásnak az belemegy.


1 dobozzal naponta... Elég hihetetlen. És sok kisgyereket láttam suliban, gimi és általános egyben volt, de egy dobozzal senki sem szívott, maximum 2-5 szálat egész nap. De inkább 1-2 volt a jellemző több ezer fős iskolában.

2022. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Csinos fiatal dohányzó lánynak rendszeres anyagi tamogatas ha megeget cigivel - Írj ha erdekel
2022. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hopp egy beteg állat..
2022. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!