Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ego aio box e-cigi égett íz...

Ego aio box e-cigi égett íz mitől lehet?

Figyelt kérdés

Adott az említett elektromos cigi. Néha amikor szívom, kellemetlen égett ízt érzek. Útmutató szerint készítettem elő, használtam és használom jelenleg is, liquid mindig van benne, szóval nem tartom valószínűnek, hogy "szárazon égne" és azért lenne ilyen íze. A porlasztó gyári, a cigivel együtt kaptam.

Mi egyéb oka lehet?



2022. szept. 22. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak modok amiket ha beállítasz is meglökik A-ba a tekercset, vagy V-ba most mindegy, lényeg hogy annyira felhevíti egy két pillanatra hogy a vatta megég. Aztán ha a likvid sűrű és nincs elég ideje beszívódni a tekercsbe, attól is lehet. A legjobban egy minőségi moddal küszöbölheted ki, ezek pl, a dna csipesek, ill maga a likvided.
2023. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!