Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Asztmás vagyok és mostanság...

Asztmás vagyok és mostanság cigizek hétvégenként. Nagyon rosszat tesz ez nekem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok fiú. Szombaton járok bulizni és akkor általában elszívok olyan 5-6 szállal. Kb 5-6 hete van ez így.
2008. dec. 22. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rosszat teszel, mert a cigizés is szűkíti a hörgőket, meg az asztma is.

Arról nem is beszélve, hogy az ilyen tinédzser-kori hétvégenként cigizésből masszív mindennapos dohányzás lehet egyik napról a másikra.

Szóval ne szúrj ki magaddal, egy bizonyos életkor felett a cigizés már egyáltalán nem menő.

2008. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy rosszat tesz, ezt te is tudod, eppen ezert tetted fel a kerdest is, hiszen lelkiismeretfurdalasod van. Meg most abbatudod hagyni a cigit, tedd le minel elobb, es vigyazz az egeszsegedre!

Meg egy nem asztmas betegnek is egeszsegtelen a cigaretta, hat meg neked!!!

De megis mit gondoltal, a cigaretta jot tesz neked?

Szeresd annyira magadat, hogy ne cigarettazz, felejtsd el.

2008. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajta van a "miket ne csinálon egy aszmás" nevezetű listán. Javaslom még most kezdj el leszokni, mert később sokkal nehezebb lesz, és az aszmád is súlyosbíthatja.
2008. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor leteszem.... mert még nem érzek késztetést hogy cigi cigi cigi .
2008. dec. 22. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de elég hülye vagy, hogy ezt teszed. Nekem még olyan szórakozóhelyre sem szabad mennem, ahol füst van, nem hogy dohányozni!
2009. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eltelt lassan 1 év ... rászoktam ... semmi változás ... se jobb se rosszabb ...
2009. okt. 1. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
és most mi van veled még 2 év után? :)
2011. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szomszédom is cigizik az asztmájára 40 éve .Semmi baja nincs.Ne higyj ennek a sok gyökérnek.
2014. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!