Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok ti mennyit cigiztek...

Fiatalok ti mennyit cigiztek egy nap,mit szólnak a szüleitek hogy rászoktatok a cigire.?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 szál, nem tudják
2022. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20-25 szál, fater tudja de elmúltam 18 hogy megvegyem.
2022. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tudják, annyira hogy anyum veszi.
2022. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy napi 2-3 szál. 3-as voltam
2022. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen próbáltam ki a cigit, nyugodt szívvel mondtam meg anyámnak hogy kipróbáltam. Nem volt mérges, nem szidott le, csak azt mondta, hogy nem örül neki. Azután egy évig nem szívtam semmit. Aztán 1 év múlva, valakitől szereztem egy doboz cigit és minden pénteken suli után elszívtam egy szálat.

Idén áprilisban meg vettem magamnak egy elektromos cigit, most azt szívom, de néha, 2 hetente elszívok egy szál piros dobozos west cigit még.

Jó lenne naponta szívni rendes cigit, csak nagyon sokba kerül nincs lóvém rá. Meg nem kérhetek mindig ugye havertól, barátnőtől, ismerőstől mert az már bunkó lenne nagyon. 18/L.

Semmi egészségkárosodást nem tapasztalok a cigitől, levegőt kapok sportolás közben, sőt jobb lett a teljesítményem amióta dohányzok.( Nem vicc, én így érzem)!

Apám nem tudja hogy dohányzok, ő meg is ölne, attól még ,hogy 18 vagyok, nem engedné meg. Nagyon szigorú sajnos!

2022. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!