Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tartják annyira rossz...

Miért tartják annyira rossz dolognak sokan a dohányzást? Tudom, hogy valamennyire káros, de a Budapesti meg akármelyik város szennyezett levegője sokkal károsabb! Több lent.

Figyelt kérdés
Egy megbízható ismerősömtől hallottam, hogy volt egy kutatás amivel azt vizsgálták, hogy a dohányzók vagy a nem dohányzók között fordul elő nagyobb arányban a tüdőrák. És képzeljétek el, hogy kiderült, hogy a nemdohányzók között nagyobb arányban voltak tüdőrákosok! És a nemdohányzók nagyobb arányban halnak meg tüdő rákban mint a dohányosok! Szóval a dohányzás valamennyire egészséges szerintem. Nem véletlen van annyi 90+ os idős dohányos! Ők tovább élnek lehet mint a nemdohányzók!

2022. okt. 23. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem érzem büdösnek."


Dohányosként sokmindent nem érzel, többek között ízeket se.


A bagózás mindent megváltoztat...

A szaglást, ízlelést, oxigén hasznosulását, és az emésztést is!


Bizonyára marhára egészséges irányba :D


Majd próbálj meg felszaladni a hetedik emeletre a lépcsőn!

Ha nem kell megálljál közben akkor még nincs túl nagy bajod!

Ha már harminc éves elmúltál akkor az ötödik emeletig is nyerő vagy!

2022. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megjegyzem még, hogy a harmadik emeletig kb még öreganyám is felszalad hátrafordulva...
2022. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy indul neki, hogy majd ő lesz a kivétel...


A 90 pluszos, meg lehetett volna 100 pluszos is akár.

2022. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"akik minőségi dohányt szívnak és van lehetőségük a legjobb orvosokhoz járni"


Nevelj egyszer dohányt, ugyanis a termesztése nem tilos, csak az eladása.

Próbáld meg elszívni amit termeltél, ráébredzs majd milyen a valódi dohány, és hogy azt miylen szinten kell átízesíteni módosítani, hogy abból cigarettád legyen!


Én szívtam már nyersdohányt, kb mint a szárított diófalevél...

2022. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire ostoba nem lehetsz kérdező...
2022. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem érzed büdösnek. Persze, mert hozzászoksz. Más azonban igen. A bagósok büdösek. Attól függően, hogy milyen minőségű cigit szívnak, vagy csak kicsit, vagy nagyon. De mindenképpen kellemetlen szagúak.
2022. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!