Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen kezdtél el cigizni...

Hány évesen kezdtél el cigizni? Megbántad, hogy rászoktál? Ha igen, miért bántad meg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
17 évesen, és lehet lepontozni meg kioktatni, hogy "majd ennyi meg annyi év múlva...", de nem bántam meg. Illetve annyira nem is szoktam rá ezalatt a két év alatt, bármennyi napot kibírok nélküle ha muszáj.
2022. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha jól emlékszem 19 évesen próbáltam ki, piáltam előtte csak úgy volt kedvem. Egy dobozzal szívtam el összesen. Azóta nem gyújtottam rá 1x sem. Túl büdös. A piára viszont rászoktam.
2022. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer szívtam cigit, 6 évesen!
2022. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam rà sohasem, megvagyok nélküle, de időnként jól esik. Először 11 évesen próbáltam ki, aztán kb 12-13 éves koromban, aztán 16-26-ig változó intenzitással, aztán volt, hogy kimaradt 1-2 év is akár. Most kb ilyen napi 1 szál, de nem is minden nap, 32 vagyok. Nem bánom, úgy gondolom, ez nem egy nagy mennyiség. Eddig egészségügyileg rendben vagyok.
2022. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 évesen, bánom, baromi drága, és büdös.
2022. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

3. vagyok

Félig adtam csak választ...


6 évesen túl sok beleszólásom nem volt abba, mi kerüljön a kezembe, de őszintén nem bántam meg!

Ideje korán egy életre megutáltam a cigit és ideje korán eltaszított az élet a devianciától, és nagy és rendszeres kiadás lehetőségétől.


Ha így nézzük...

2022. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
15 évesen kezdtem most 30 vagyok. Nem bántam meg. Mármint tudom hogy káros és jó lenne leszokni, de szeretek cigizni ez az igazság.
2022. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zohonyai Balázs válasza:
Úgy 18 éves koromban kezdtem cigizni, most 70 vagyok. Napi nem egészen egy csomaggal szívtam.de sikerült leszoknom és több, mint húsz éve nem gyújtottam rá. Visszanézve a dohányzás a világon semmit nem adott, csak a rászokás miatt hiányzott, amíg tartott. Most, hogy a szokástól megszabadultam semmilyen vágyat nem kelt ha rá gondolok. A függőség kiszolgáltatottság és egy költséges önrontás. Akinek van választása az egy pillanatig se fontolgassa, ne szokj rá, és semmit sem vesztesz!
2022. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen szoktam rá, és vegyesek az érzéseim.


Egyrészt örülnék, ha bármikor meg tudnám állni hosszabb ideig, hogy nem gyújtok rá, másrészt viszont nagyon sokszor kifejezetten jól esik, például nyári estén egy jó hideg korsó sör mellé, vagy csak munka közben felállni és kimenni a teraszra kicsit kiszellőzni agyilag... Emellett nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de kifejezetten szexinek tartom, ha egy szép nő dohányzik, és kifejezetten örülök, hogy a párommal ez közös szenvedélyünk.


Bánni semmiképp nem bánom, csak ne lenne ilyen rohadt drága hobbi.

2022. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!