Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Utasított már el titeket...

Utasított már el titeket valaki csak a dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
Monstanság középiskolákban vagy hol az a kampányellenes rizsa egyik része hogy büdös leszel meg miegymás, de szerintem akinek tetszel nem fog csak ezért elutasítani. Kicsit alpárin fogalmazva, ha a szerelem beüt a másik sz'rja sem büdös. Nem vagyok már középiskolás egyébként.
2022. nov. 9. 22:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Eléggé megzuhantam mikor azt mondta nincs állami szinten elérhető segítség, tizenévesen sem volt megfelelő pszichológusom, szakmaiatlan volt stb szerintem. Szomorú hogy ott tart az ország és az egészségügy hogy ha bármilyen betegsége van az embernek nem kezelik rendesen és szaladgálhat normális kezelésért.
2022. nov. 9. 22:45
 12/24 A kérdező kommentje:
7 éve szenvedek és semmi érdemi segítség, miért akarnék egy ilyen világban élni?
2022. nov. 9. 22:46
 13/24 anonim ***** válasza:
Jajj neeee!!!próbálj meg ismerkedni.a cigit meg csökkenteni.Amugy meg ha valaki tetszik nekem ,pont leszarom,hogy cigizik.
2022. nov. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Abszolút nem érzem már ehez a kettőhöz a motivációt, az előbbi véget a folytonos kudarc miatt, másik meg a kevés jó dolgok egyike az életben.
2022. nov. 10. 04:37
 15/24 A kérdező kommentje:
Szóval jah, sz'rok már az emberi kapcsolatokra.
2022. nov. 10. 04:46
 16/24 A kérdező kommentje:
Szakemberre meg szórni a pénzt? kifizetnék 3 alkalmat és rájönnék hogy abszolút nem vagyunk egymással kompatibilisek? El kell fogadni hogy az élet sz'r, nehéz és igazságtalan!
2022. nov. 10. 04:56
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem kéne ezt így elfogadni.amugy én is szedtem sőt szedek gyogyit,de azért nem látom ilyen sötétnek a dolgokat
2022. nov. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Napi 20 szál az nagyon sok....még gyenge cigiből is.
2022. nov. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
És ez mellé leöntök a torkomon napi 3-4 hellt, edzem a szívecskémet.
2022. nov. 10. 05:04
 20/24 A kérdező kommentje:
Annó felmerült hogy transzplantálnak ha más kezelés nem használ, tuti nem vállaltam volna el a transzplantációt.
2022. nov. 10. 05:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!