Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezek. Van valami mondani...

Füvezek. Van valami mondani valód?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%

Kerüld a mohóságot és ha már nem adod meg a császárnak ami a császáré, legyél nagyon óvatos

a rendőröknek szép statisztikák kellenek sok sikeresen felderített üggyel/elítélhető gyanúsítottal

amiről két ember tud az már nem titok

a szakirodalom amire szükséged lesz több ezer oldal

az illegális cuccok piacán nincs minőségbiztosítás

ha baj van a személyiségeddel azt a fű se gyógyítja

a hivatalos álláspont a "kábítószerekkel" kapcsolatban kissé logikátlan de ennek kellő érzékeltetéséhez a fent említett szakirodalomra kellene hivatkoznom...

olvass utána, tudásból sose elég

2010. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
17%
Igen van mondanivalóm!A szememben egy nagy 0 vagy és kész!
2010. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

hát igen :D egyre érdekesebb lesz

igazábol véleménym szerint az ide látogatók jelentős százaléka szív, ez a hasonló kérdésekre adott válaszokból kiderült számomra . legjobb tudásom szerint ez a legbiztonságosabb drog , még a legális alkoholtól is többen halálra itták magukat, de ezt a fűvel lehetetlen megcsinálni, mert előb alszol el, mint hogy elérd a halálos adagot.

2010. szept. 30. 21:57
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
Én is füvezek ám minden évben augusztus 20-tól október 1-ig. Amikor kezdődik a parlagfű szezon, ingyen bedrogozom, mert allergiás vagyok rá. Átélem mindazt a kábaságot amire egyáltalán nem vágyok.Szédülök és hányingerem is van tőle, hapcizok, kivakarom a szemem. Köszönöm szépen nekem ennyi elég a drogból minden évben.
2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
de azért még egy drogos kérdésre válaszolsz , mi? XD
2010. szept. 30. 22:03
 16/30 anonim válasza:
100%
jól látod a dolgot :D énis inkább tépek sokkal jobb mint leinni magadat a sárga földig, gondoljatok csak bele az alkohol családokat tesz tönkre a fütöl meg mi bajod lehet kajálsz egy jót meg jó nagyokat nevettek és elbeszélgettek az életröl.. na most naggyából ennyi jutott eszembe:D
2010. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
15%

Van egy kis mondanivalóm.

A budapesti rendőr főkapitányságról vagyok, és a kérdés alapján le fogunk nyomozni. Megtalálunk, és börtönbe viszünk. Minimum 10 évet kapsz, ha elmondod a díler nevét, akkor csak 5-öt. A börtönben meg tudod mi vár rád...


Nna... nem tom bevetted-e, de nem hagyhattam ki :D

Amúgy az a mondanivalóm, hogy ne szívj, mer hülye leszel. (Mondjuk aki szív, az már hüülye :D)

2010. okt. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

ja , félig meddig be vettem , de ez esetben egy rendőr sem lehet biztos egy ilyen kérdés alapján abban , hogy az illető télleg tép-e , vagy csak poénkodott , mivel unatkozott :D

gondolom az aktuális feljelentő rendört gondolom lekúrná a felettese , ha potyára mennének ki házkutatni

2010. okt. 1. 15:32
 19/30 anonim válasza:
22%

Vagány vagy ! Anyád tudja ?

Amúgy tényleg nem gáz 300féle mérget egyszerre benyomnod a tüdődbe.

Tényleg nagyon vagány.

Persze semmi bajod nem lesz tőle csak 1-2 hét a kiürülési ideje a szervezetből, szóval tök egészséges.

De hát te ezekkel biztos tisztában vagy, hogy így felvállalod.

2010. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 3. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!