Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezek. Van valami mondani...

Füvezek. Van valami mondani valód?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

kötekecc kötekecc, miííí? He? He?


Tőlen azt csinálsz, amit akarsz. Szedj mezei zsurlót is, vesetisztító.

2010. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
háát én kipróbálnám csak kikúrja az agyad XDXD
2010. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

ohha. de rég vártam.:) füvesek az antik ellen... vagyis inkább ők ellenünk, mert minket nem zavar hogy ők nem szívnak.. Őket zavarja hogy mi szívunk..-.- De megértem őket is.:D Félnek. Nem ismerik be de félnek megtudni milyen egy teljesen más szemszögből nézni a világot.:)( fantasztikus, és leírhatatlan) Most ezért majd osztani fognak.. hogy Ők aztán nem félnek semmitől, Ők egészségesek..blabla..:D de én inkább meghalok fiatalon, mint hogy öregen, betegen, magatehetetlenül, másokra hagyatkozva éljem utolsó éveimet.

A kamu rendőrnek.: Te hülye vagy, egy rendőr nem írt volna hanem csak feljelent és lenyomoz, de nem foglalkoznak sokat az ilyenekkel. Nálunk van a drogkommandó.:D

A mondani valóm: GYere ide hozzám, összedobunk, eszünk valami összevisszaságot, tv-t nézünk, dugunk, és alszunk egyet.:D aztán másnap reggel elmész, mintha itt se lettél volna jó?:D van valami mondani valód??:D

16/L

2010. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Ha már több ízben dugtál is, meg drogoztál is, akkor te tudod, mi a jó. Próbáld meg nekem leírni szavakkal, hogy milyen érzés is a drogozás? Jobb mint a dugás? Vagy olyan, mint a tartós dugás? És mi van utána? pár óra mulva, amikor kimegy a drog hatása? És mennyibe kerül egy adag? Ja, és betépve, lehet dugni is? Vagy akkor kizárt?

Ha megtennéd....

2010. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
47%

Hát...

Én ki próbáltam a "füvet" és jól beszopt@m elcsesztem a haverjaim és a barátnőm !

Egy jó ideje nem szívok és sokkal jobb !

Az előzőnek pedig igaz hogy más szemszög..de sokkal jobb ha nem szívsz mert nem cseszed el az életed és nem leszel egy csöves az úton !

+ még az emberek is el fogadnak és lesznek barátaid !!!

És ne mond hogy vannak mert azok a barátok képesek lennének meg ölni egy kis pénzért hogy vegyenek drogot :)

Mindössze ennyit akartam.

2010. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A fű főleg hosszú távon okozhat károkat. Érzelmi elszürküléshez, az emberi kapcsolatok mellőzése jellemezheti, végső soron kialakul az ún. amotivációs szindróma,vagyis semmi nem fogja érdekelni az illetőt, a drogokon kívül. És a legnagyobb kockázat a keményebb drogok után való nyúlás veszélye, azoknál a személyeknél, akik hajlamosak rá. Megjegyzem egy szál füves cigi is okozhat nagy bajokat is, egyéni érzékenységen múlik.
2010. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

hát nagyon komoly volt végigolvasni mindezt :D

először is a 16 éves füves leányzónak üzenem , hogy én nem vagyok semmi jó elrontója :)

aztán a 22:05 ösnek, aki 6.-án válaszolt :

azt az infót honnan szedted, hogy ,, Ha már több ízben dugtál is, meg drogoztál is, akkor te tudod, mi a jó "

erre reagálnám , hogy nem tudom mire alapozol . :D

szavakkal nem lehet leírni a drogozást , az kb olyan lenne , mint elmesélni valakinek, aki még sosem evett almát , hogy milyen íze van az almának.

lehet jó is , meg lehet szar is.

( aki először eszik életében almát , annak nem biztos , hogy elsőre izleni is fog , de meg lehet szokni és megszeretni)

nem értem , hogy betépve miért ne lehetne dugni. simán lehet :D

ára és mennyisége változó, ennek az az oka , hogy illegális és ezért szabályozatlan az ár és az egyszerre megvehető mennyiség . ha egy lehúzós gyökértől veszel, és nincs szerencséd , akkor 3000 ért fél gramhoz hozzájuthatsz, ami szar magyar fajta és jól át lettél ejtve .

ha mákod van kétezerért kapsz jóminőségűt is 1.0 ba

amúgy szerintem a füves életvitel érdekes dolog , hol jó, hol szar , de értelmetlen szerintem is állandóan tépni , mert egy idő után az egész elveszítí a varázsát

az utolsó válaszolónak igaza van , de az amiről ir kivéthető fű mentes programokkal és tudatosan beiktatott tiszta napokkal , és az utolsó válaszolónak még azt is üzenném , hogy mindez csak rendszeres , napi akár töbszöri extrém szívás esetében fordul elő. ( amugy előfordúl , láttam már rá élő példát.)

2010. okt. 10. 11:31
 28/30 anonim ***** válasza:

A 16 éves lány hívta drogozni és dugni az olvasókat. Dugni már dugtam, így azt tudom, hogy nagyon jó dolog. Ezért hasonlítottam ehhez a drogot. Mármint, hogy ehhez képest.. Jobb e rosszabb e?

De bocsáss meg a kérdésért. Ugy látszik sértő.....A másik a szívás, és a dugás kérdése: aki jól bepiál, az nem tud dugni. Azt meg ezért kérdeztem.

2010. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ennyi sok naiv tudatlan arogáns se*gfejt még nem láttam ebben a hónapban...
2012. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szimplán hülye vagy.
2012. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!