Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A beszáradt vizipipa dohánnyal...

A beszáradt vizipipa dohánnyal mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Gyárilag túl száraz, alig van füstje. Már átcsomagoltam valami nem légáteresztőbe, de kellene valami, hogy nedves legyen.


Olvastam valahol hogy glicerint tettek rá, de nem vagyok biztos benne.

Valaki javított már föl ilyen dohányt?


2010. okt. 2. 09:21
 1/6 anonim válasza:
lehet venni pipás boltokban ilyen dohány állag javítót, az a glicerin van erre külön termék de egyébként: [link]
2010. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Patikai glicerin nem jó?

Nincs sok kedvem 1000 ftot fizetni ezért a varázslöttyért.

2010. okt. 2. 10:14
 3/6 anonim válasza:
hát hallottam már hogy azzal is "életre lehet kelteni" de szerintem nem lesz olyan mintha ezzel csinálnád, de próbáld meg.
2010. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is patikai glicerinnel nyomtuk, mikor kiszáradt, de az volt a gond hogy minél több glicerint raktál bele annál kevésbé volt ízes a füstje
2010. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz mézzel, úgy hallottam, h azt tesznek a dohányhoz, mmint abban áztatják.
2010. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tom.. sztem ha tudnál valahonnan olcsón melaszt azzal próbálnám....mert abban áztatják meg abban tocsog a jó dohányoknál
2010. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!