Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet nem dohánnyal cigizni?

Lehet nem dohánnyal cigizni?

Figyelt kérdés

Az iskolában a haverok folyton azzal nyaggatnak, hogy szívjak el egy szálat.Nem szeretnék 40 évesen tütőrákban meghalni ezért kiváncsi vagyok hogy lehet-e valami mással cigizni(pl.:pitypang levelével).


ui.:nem kell mondani hogy semivell mert megigérték hogy ha elszívok egy szálat nem fognak piszkálni.


2011. szept. 7. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%

omfg

már nem azért de nem kap mindeki tüdőrákot cigi miatt,sőt egy csomó embernek cigi nélkül is tüdőrákja lesz

+ még általában azok kapnak tüdőrákot akik 40évig napi 2dobozzal elszívnak

szóval ne parázzál 1száltól,én is azt tettem azt semmi gáz nem volt vele...

különben még szívhatsz füvet is,abba nincs cigidohány,hogyha csak füvet tekertél bele:D

2011. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Phoney ***** válasza:
100%

Ha neked ez ennyire fontos, akkor szívj el egy szál cigit. Én nem tenném mások kedvéért, de a te dolgod.


Tüdőrákot mindenféle füst tud okozni, nem a dohány a leggonoszabb dolog a dohányzásban.

2011. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
egy kocsmában dolgoztam,ahol egy lepukkant alkesz pipázott.kérdezték mit szív,mert furcsa szaga volt.azt mondta,diófa levél,de van benne dohány is XD
2011. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennyire hülye vagy, hogy hagyod, hogy ilyenekkel csesztessenek? Ha nem akarsz, nem szívsz semmit. Ha ki akarod próbálni, szívj bele egy normális cigibe, abba bőven nem fogsz belehalni, ráadásul jóval kevésbé káros, mintha minden szart betekernél.
2011. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha mindneképp kiakarod probálni,akkor eukaliptuszos cigit ajánlok,ebben nincs kátrány!

De a legjobb az lenne ha nem szivnál el semmit:)

2011. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bármit el lehet szívni, de ugyanolyan károsak, mint a dohány.

Szívj el egy szál cigit, és kész. De előtte fixáld, hogy azt vállalod, hogy megpróbálod elszívni, és ez akkor is számít, ha nem sikerül elsőre. Mert valószínűleg nem fog, és ha nem beszélitek ezt le, akkor utána azzal fognak piszkálni, hogy nem is szívtál el egy egész szálat, holott arról volt szó.

2011. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"megigérték hogy ha elszívok egy szálat nem fognak piszkálni."


Te meg hülye vagy hogy ezt elhiszed.

Amúgy bármit el lehet szívni, kérdés hogy milyen hatásai vannak.


Mellesleg valakinek egy cigit nem kell elszívnia ahhoz hogy tüdőrákos legyen, más meg egész életen át dohányzik és kutya baja.

2011. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aki értelmes választ küldött annak köszi:<3:D. a többinek meg :P
2011. szept. 7. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
elektromos cigi;)
2011. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Higgany ***** válasza:
31%

pfffff elektromos cigi....

kb annyit ér mintha játék pénzzel fizetnél a kocsmában! :D

meg 10000 Ft :D

2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!