Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire rontotta le az...

Mennyire rontotta le az alvásomat?

Figyelt kérdés
Ma takarítottam ki az ágyam mögötti részt ahol eddig több száz heets volt, mert mindig odadobáltam. Miközben aludtam körülbelül 40 cm-r voltak a fejemtől. Ez mennyire ronthatta le az alvásom minőségét?

2023. jan. 21. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért is hiszed hogy rontaná az alvás minőségét egy rakás papírrúd dohánnyal töltve? Semmi köze hozzá,nem rontotta egyátalán.


Max annyi, hogy miután elszívtad nehezebben mehetett az elalvás, ugyanis a nikotin maga nem tesz neki túl jót.

2023. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alvásod nem rontotta....de az látszik hogy nagy az igénytelenség...
2023. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazi disznólban élsz.
2023. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy valamennyire van egy ilyen szaga meg hogyha belélegzem azt aznem biztos hogy jó. A disznoollal meg mit kezdjek? AdHDs vagyok
2023. jan. 22. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan azon aggódsz hogy mennyit árt az elhasznált szaros(csikked)....miközben nappal meg a füstjét szívod?????
2023. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leszokóban vagyok már, csak kíváncsi voltam hogy ez mennyire rontja az alvás minőségét
2023. jan. 22. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire
2023. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!