Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi tank aminek az üvegpalás...

Ecigi tank aminek az üvegpalástja 24mm magas és 22mm az átmérője?

Figyelt kérdés

A már nem gyártott tankomon (digiflavor siren2) összetört az üveg (a 11. 4év alatt), sajnos már pótüveget sem találok hozzá, így arra gondoltam, hogy a jelenleg futó típusok között amennyiben van olyan aminek a méretei megegyeznek akkor az kompatibilis az enyémmel.

A probléma az, hogy nem vagy csak nagyon ritkán írják ki a konkrét méreteket, csak annyit írnak, hogy melyik tankhoz való.

Nagy segítség lenne ha valaki tudna mondani egy olyan tankot amihez jelenleg árulnak palástot és a következő méretekkel rendelkezik: Külső átmérője 22mm a magassága pedig(magának az üvegnek)24mm



2023. febr. 2. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Aztán nem lenne egyszerűbb elmenned egy dohányboltba, és ott megkérdezni?
2023. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1es, nem lenne egyszerűbb ugyanis a dohányboltokban szinte semmi ecigi választék nincs, az eladók pedig még annál is kevesebbet tudnak a témáról. Semmi esély kb hogy pont ott kapna segítséget.


Amit érdemes csinálni az körülnézni webshopokban, szokott lenni méret, hátha van egyező. Vagy ha nagyon kérdezgetni akarsz, inkább egy ecigi webshopnak írj, ők legalább tudják miről beszélsz.

2023. febr. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Körülnéztem, átpörgettem pár oldal kínálatát de csak kevéshez vannak kiírva a méretek, és azok közül egyik se volt jó.


Ecigi webshopnak írni jó ötlet. LiquidHallnak írtam is, válaszoltak, hogy sajnos nincs

2023. febr. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!