Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4 napig nem cigiztem ,de...

4 napig nem cigiztem ,de olyan durván megnőtt az étvágyam, inkább rá gyújtottam újra, mert félek ,hogy meg fogok hízni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egész nap eszek mikor nm szívok semmit, reggel 4 szenyó is kevés, utána 1 liter kávét megiszok legalább. Meló közben ugye nem lehet enni mert a főnök kiveri a balhét ha meló közben eszek, ezért a nagy éhség miatt napközben 1 óránkét rohantam az öltözőbe a táskámhoz, hogy bekapjak valamit. Haza felé a buszon szintén ugy érzem be kell kapjak valamit. Meg állandóan szomjasnak is érzem magam, ha nem cigizek. Utána haza érek itthon szintén rám jön az ehetnék, hiába ettem már a buszon.

Vacsorára meg képes vagyok bevágni most pl, rakott tészta a kaja 2 tányér rakott tésztát utána 3 szelet szalámis kenyeret.

Mit tegyek, hogy ne legyek éhes ha nem cigizek??



2023. febr. 22. 04:42
 1/8 A kérdező kommentje:
A hasam is nőtt a sok kajálástól már...
2023. febr. 22. 04:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó story így korán reggel! :D
2023. febr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az éhségedet mással csökkenteni. Szalámis kenyér helyett alma, zeller, pufirizs. Amúgy értelek, én is rengeteget zabáltam, amikor elhagytam a cigit.
2023. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Tereld el a figyelmedet az ehetnéktől.

2. Egyél, csak ne pizzát, hanem pl almát

3. Ha többet eszel, mozogj is többet

4. Ne cigizz, 1-2 hét után elmúlik ez az elvonási tünet is

2023. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van ez, én az első 2-3 hétben úgy zabáltam, mintha nem lenne holnap. De inkább ez, minthogy rágyújtsak. Kb. 1 hónap után teljesen lecsengett a farkaséhség, majd a súlyom is visszaállt a normál állapotba (igaz, mozogtam is mellette).
2023. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mai napom sem volt jobb...
2023. febr. 22. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Idővel javulni fog, addig is egyél kalóriaszegény ételeket (banán, alma, saláta stb.) és igyál sok vizet (a gyomrod tele lesz viszont nem fogsz tudni meghízni)
2023. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem. Bár én két hétnél járok, de az elmúlt pár napban állandóan nagyon éhes vagyok és már híztam is, pedig nem vagyok rá hajlamos.
2023. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!