Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnám le tenni a cigit?

Hogyan tudnám le tenni a cigit?

Figyelt kérdés

Most 26 éves vagyok és 10 éve cigizek. Sokszor elhatároztam magam, hogy le teszem ha itthon vagyok és nem csinálok semmit akkor nem hiányzik van, hogy egésznap nem gyújtok rá.

Ha megyek dolgozni akkor viszont nem tudok cigi nélkül elindulni főleg éjszakás héten sűrűbben ki járkálok illetve ha itthon csinálok valamit akkor is. Tudom, hogy az akarat erő nagyon fontos az egyetlen dolog ami erőt ad az abba hagyáshoz ha elkezdek edzeni meg persze az is hogy sok pénz el megy rá.


2023. márc. 5. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Így ahogy mondod..ennyi kell hozzá: "MAGABIZTOSSÁG hogy meg tudom csinálni, bármi áron is de nem gyújtok rá erre a sz.rra,, illetve javaslom az új hobbit, sportot, és Allen Carr könyvét
2023. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak önakarat kell hozzá.Ha ez nincs ne is akard letenni.Kudarcba fullad .
2023. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Erôs akarat fontos! A Gyògyszertàrban lehet kapni kûlönbözô szereket pl: nikorette ràgògumit, vagy ràgòtablettàt, tapaszt amik segitenek a leszokàs eléréséhez.
2023. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!