Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólnátok hozzá?

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Kedves dohányosok, és nem dohányosok!


Mit szólnátok hozzá, ha bejelentenék, hogy mondjuk 5 éve múlva teljesen, és véglegesen betiltják az összes létező dohányfajtát?



2023. márc. 20. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Dohányos vagyok, de örülnék
Dohányos vagyok, és nem örülnék
Nem vagyok dohányos, és örülnék
Azonnal elkezdenék leszokni
Kihúznám, amíg csak bírom
Bespájzolnék egy raklap cigit
Nem bírnám ki nélküle
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mért nincs, hogy nem vagyok dohányos, de szerintem ez szükségtelen és túlzás?
2023. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szükségtelen és túlzás?


Szóval maradjon a rengeteg tüdőrákos akiket ápolni kell, maradjon a bűz, amit állandóan és mindenhol szagolni kell, illetve maradjon a rengeteg elszórt csikk is, mert a kedves dohányosok jó része ahhoz is lusta, hogy elballagjon a tőle 3 méterre lévő kukáig (természetesen tisztelet a kivételnek)?


Szerintem egy megfontolt, és igenis szükséges lépés lenne már betiltani a dohányzás minden létező formáját.

2023. márc. 20. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ilyet nem tehetnek meg
2023. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért ne tehetnék meg? Az Elf Bar-t miért lehetett pár nap alatt betiltani?


Mondjuk erre pont tudom a választ... mert abból egy forint bevétele nem volt az államnak.

2023. márc. 20. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lottózós dohányboltban dolgozom, és annak ellenére, hogy undorító és egészségromboló szokás, én és több ezer kollégám nem örülnénk, ha új munkát kellene keresni, vagy a főtevékenységünket meg kellene szüntetnünk. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy többféle oka lehet annak, hogy valakik ezt a döntést elleneznék. Arról nem is beszélve, hogy mekkora teret adna a feketekereskedelemnek, ami még nagyobb mocsok, mint a legális dohánytermék.
2023. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!